PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kezdők kérdései

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• kezdők kérdései

NL hold'em tőbb asztalos verseny buborék szakasz, nyeremény elérhető távolságban van, 18bb-és zseton készletel kellene valahogy bemenőverezni a fizetős helyre.Régóta egy kezet se tudtam megjátszani, jó lenne legalább egy flopot megnézni.Szituáció: vak 600/1200 ante 125 nagyvakként 9,6o lapokat kaptam UTG1 maradék 3000 zsetonjával all-in megy mindnki bedobta. Kérdésem hiba-e ilyenkor a tét tartása.A választ előre is kőszőnőm.

Ez nem is kérdés! DOBÁS!!!! Amilyen messze csak tudod!!!!

Comment

Sziasztok!

A kérdésem az lenne,hogy a barátnőm is játszik és szokott játszani a women's poker league-ben és a játékos stílusok miatt azt gondoljuk,hogy annak ellenére,hogy meg van jelölve a nevezésnél csak nők játszhatják ennek ellenére férfiak is tudnak nevezni vagy azt a szoftver már nem tudja leellenőrizni?Már nem emlékszem a szoftver telepítésnél kéri-e a nemet,mert az inteli pokernél látni,de az alap PokerStars telepítésénél már nem tudom.Köszönöm.

Comment

Szia! Igen, a rendszer kéri a nemet, ez alapján azonosít az ilyen típusú versenyeken!

Comment

Köszönöm!

Comment

Sziasztok!

Azt,hogy tudják megoldani,hogy 12-16 asztal van a monitoron,de nem elfedve egymáson hanem teljesen látszik? Hogyha a nézet beállításoknál az egymás mellett kérem,mert akkor elfedi egymást és csak 4 asztal látható teljes egészében?Köszönöm.

Comment

Feco1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Azt,hogy tudják megoldani,hogy 12-16 asztal van a monitoron,de nem elfedve egymáson hanem teljesen látszik? Hogyha a nézet beállításoknál az egymás mellett kérem,mert akkor elfedi egymást és csak 4 asztal látható teljes egészében?Köszönöm.
              Control+9 (Mac-en CMD+9) billentyűkombinációval (Tile Tables, azaz Asztalok Egymás Mellett), de monitorfüggő, hiszen mondjuk egy 15" laptopon nem megy annyi asztal átfedés nélkül.

Comment

Köszönöm.

Comment

sheld0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia! Igen, a rendszer kéri a nemet, ez alapján azonosít az ilyen típusú versenyeken!
                  Kéri a nemet a rendszer, de ha - egyébként szerződésszegő módon - valaki egy hölgy ismerőse adataival, annak nevében regisztrál, és játszik is helyette, akkor azt a rendszer nőnek "látja".
                  Konkrét esetről ugyan nem tudok, de szerintem van olyan pasi, aki játszik ily módon a női ligában.
                  A suli valamelyik leckéje is írja emlékeim szerint, hogy sokan nőnek álcázzák magukat, hogy így gyöngébb ellenfélnek látssznak, ami azért hülyeség, mert vannak kiváló női, és ramaty férfi játékosok tömegével...

A nők nevében játszó férfiakat nem tudom, hogyan lehetne kiszűrni, talán a kifizetéseknél, felhasználói számlák közti pénzmozgásoknál lehet ilyen-olyan szűrőkkel trükközni a szolgáltatói oldalról!

Comment

Hali!

Az lenne a kérdésem hogy mit lehet tenni aóezzel a nekem új irányzattal, ami kezd elterjedni a pókeresek között? Azt látom, hogy egyre többen mennek be mindenféle egyszínű lappal, minden pozícióból a játékosok. Ha UTG AA-val hívok az intellipoker által ajánlott 4BB-t, akkor kb.4-5 játékos megad. A flop számomra egy semleges 2,7,Q első beszélőként hívok, és akkor a következőkbe futok bele: All in megy valaki, mert két párja lett, All in megy vki mert húzója van. Én meg dobok, vagy megadok és kiesek. Mi a helyes játék egy 9 fős asztalon akkor, amikor 5-6 ilyen minden egyszínű éapot megjátszó ember van? köszi a válaszokat

Comment

EmeseHun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hali!

Az lenne a kérdésem hogy mit lehet tenni aóezzel a nekem új irányzattal, ami kezd elterjedni a pókeresek között? Azt látom, hogy egyre többen mennek be mindenféle egyszínű lappal, minden pozícióból a játékosok. Ha UTG AA-val hívok az intellipoker által ajánlott 4BB-t, akkor kb.4-5 játékos megad. A flop számomra egy semleges 2,7,Q első beszélőként hívok, és akkor a következőkbe futok bele: All in megy valaki, mert két párja lett, All in megy vki mert húzója van. Én meg dobok, vagy megadok és kiesek. Mi a helyes játék egy 9 fős asztalon akkor, amikor 5-6 ilyen minden egyszínű éapot megjátszó ember van? köszi a válaszokat
                      Szia Emese!

Ez nem új irányzat csak ez a freerollok és a microlimit átka.
                      Ha ilyen versenyeken indulsz és akár 4-5 résztvevő is várható hogy játékba keveredne veled. Akkor jobb flop előtt betenni az ilyen kártyával az összes zsetonodat. Kb egy vagy két óra játék után fogynak el ezek az önkéntes kamikázék. Sajnos nem mind itt sem. Ha igazi pénzes versenyeken is játszol ott is lehet ilyen főleg az első két három vakszinten de utánna már feszesebben játszanak vagy kiesnek azok is akik szerelmesek a floppba. Ajánlom neked az intellipoker Open ligában játszó fórumtársunk blog bejegyzését, sokat segíthet, hogy miként játsz ezeken a versenyeken.

Sok sikert!

Comment

Szia MassaTG!

Köszönöm a válaszodat, igazad van és jól látod, mikro tétes versenyeken játszom. Valahogy fel akarom építeni a bankrollomat, lehet egyszerűbb lenne rögtön feltölteni 100 dollárt mint tíz alkalommal 10-et. Nem tudom, majd még alszok rá egyet

Sok sikert neked is,
                        még egyszer köszönöm a választ

Comment

Üdv. mindenkinek!

Én lehet, hogy egy alapvető kérdést teszek fel, de mostanában elég érdekes tapasztalataim vannak.
                          Mikró tétről van szó CG-é NL2-4 FR-ges asztalon. Megjelenik, vagy már ott ül a halacska (Fish) és hát hogyan kellen őt kifosztani? Hogyan érjem el, hogy a stackje én hozzám kerüljön?
                          Következő a szitu. Megejelnik a nagy hal az asztalon minden partiban játszik, de ami aggasztó mákja is van állandóan, ripsz-ropsz megkétszerezi a stackjét és onnantól kezdve tovább csinálja a baromságait, de most már iszonyatos aggreszíven játszik emel 4-5x-rös téteket, ha nincs tuti akkor bisztos dobás. Ilyenkor mi a helyes játék, érdemes lazítani a rangemen? Vagy várni a tuti lapra, aztán majd lemákol valamilyen ócska lappal? Ti mit tennéntek egy ilyen aggresszív nagy stackü hal ellen?

Comment

Előszőr is egy jó tanács gyorsan másold át a kérdez oktatoinktol és nyer topikba.Én csak valami prémium lapal merném felveni velle a harcot.Ha nagyon freeroll versenyre kezdene hasonlitani az asztal lehet hogy ott is hagynám.Szerintem ha olyan asztalhoz kerülsz amin nem tudod a saját játékodat játszani,kezdőként jóbb másikat választani.

Comment

Máskor aa-val allin, és nem megy be ellened, nem sokat keresel, de nem is buksz!

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.