PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kezdők kérdései

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• kezdők kérdései

Kis bankrolom van,szeretem flopot nézni játék kőzben.Milyen asztalokat javasoltok?

Feltétlenül a legalacsonyabb tétű asztalokat ajánlom, ha ilyen stílusban tervezel játszani.

Nem hiszem, hogy jót tesz a bankrollodnak a sok flop nézése (gondolom pozíciótól függetlenül), de a lényeg a szórakozás és a játék élvezete.

Sok sikert és jó játékot!

Comment

Én azt javaslom, hogy alacsony téten kezdjél el építkezni, és ahogy növeled a bankrollod, úgy válts tétet! Sok sikert! GL

Comment

Sziasztok!

Elolvastam már mindent a Poker School Open Skill Ligáról, mindent ami ezen az oldalon le van írva. Ennek ellenére mégsem tudok regisztrálni egyetlen versenyére sem.

Tudna valaki segíteni, hogyan tudok részt venni ebben.

Üdv:luis

Comment

Szia! A teszteket kitöltötted már?

Comment

Mindenképpen NL2 és fullring asztalokon és kezdetekben lehetőleg a legerősebb lapokkal játssz és emelve szállj be, ne csak a nagyvakot add meg. Ha bővült a bankrollod, akkor szélesítd a kezeid, illetve kapcsolódó és egyszínű lapokkal, alacsony párokkal limpelve próbálj minél olcsóbban flopot nézni és ha betalálsz, akkor hajrá!

Comment

Nl2 fr!

Comment

kispusso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kis bankrolom van,szeretem flopot nézni játék kőzben.Milyen asztalokat javasoltok?
                Játszál Zoom pokert Micro limiten!
                Itt viszont dobj el minél több lapot és használj kezdőkéz táblázatot. Emeléssel szállj be a játékba.
                Az összes többi estben javasolom a játékpénzt.
                Azzal a technikábal, amit leírtál lehetetlen nyereségesnek lenni.
                Vagy küld át nekem a bankrollodat és megbeszéljük a százalékokat, de játszhatunk HU CG t is.

Az amit leírtál tipikus kezdő játékos betegségek.
                Nézd át a pókeriskolai tananyagokat és ülj rá a kezedre. Nem jó az az út amin jársz!

Én még nem nagyon hallottam róla, hogy valaki ezzel a stratégiával hosszabb távon nyereséges tudna lenni.
                Utoljára módosítva MassaTG által; 2013-01-16, 14:38.

Comment

Sziasztok, olyan kérdésem lenne szerintetek milyen irányba induljak el előszőr mttztem elég jol ment meg tetszik is most elkezdtem cashelni amin stagnálok le és fel nemtudom melyik irányba haladjak vagy egszerre érdemes mindkettőt játszani??

Comment

Nem tul aktív a fórum:s

Comment

Éjszaka mit vársz? Egyébként ha az MTT jól ment, akkor MTT-z, pláne, ha a CG nem megy olyan jól. Ha szeretnéd, hogy a CG is menjen, akkor olvass el kezdőknek szóló anyagokat és szigorúan tartsd be a leírtakat, mind a bankroll managementet, kezdő kéz táblákban rögzítetteket, stb... Akkor CG-ben is sikeres (értsd plusszos) leszel. Emellett érdemes az itteni szerdai oktatásokat is figyelemmel kísérni, a videókat megnézni. GL

Comment

Sziasztok!

Szeretném kitölteni a haladó tesztet, de "a számlád nem jogosult erre a promócióra" megjegyzéssel vághatnék csak neki. A kapcsolódó oktatóanyagokat átnéztem, és az előző tesztet is megoldottam, hasonló megjegyzéssel. A teszt kitöltéséért járó kupont nem kaptam meg..
                        A kérdésem, hogy ez mit jelent, mit kellene teljesítenem, hogy jogosulttá váljak, illetve hogy a sikeres tesztekért járó kuponokat megkapjam?

Köszi!

Vorvos

Comment

Én azt szeretném kérdezni hogy Zoom-on milyen stratégiával érdemes játszani?

Comment

az mtt-ben túl nagy a variancia inkább cash

Comment

kispusso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kis bankrolom van,szeretek flopot nézni játék kőzben.Milyen asztalokat javasoltok?
                              Találtam ilyen asztalt. Stud-ban lehet flopot nézni.Akkár tőbbett is egyszere.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.