PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kezdők kérdései

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• kezdők kérdései

Kezdőknek ajánlott stratégiák kőzőtt SNG korai fázis résznél le van irva a 2,2-10,10, párokra vonatkozó ököl szabály, zseton készlet hány százalékáva lehet a fent emlitet párokal emelést megadni, vagy akár hivni.(2-el 2%, 3-al 3%stb..) Lehet-e ezt a szabályt készpénzes asztaloknál alkalmazni?Vagy inkább tartsuk magunkat szigoruan ahoz a szabályhoz, hogy az emelés 20 szorosának kell zseton készletünknek lennie?A választ előre is kőszőnőm!
    Utoljára módosítva fadmin által; 2012-11-24, 17:06.

Szia,

mit értesz 20bb-s szabály alatt?

Comment

Hali!

Szerintetek napi, heti stb. szinten mennyit kell "foglalkozni" a pókerrel?

Comment

kispusso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kezdőknek ajánlott stratégiák kőzőtt SNG korai fázis résznél le van irva a 2,2-10,10, párokra vonatkozó ököl szabály, zseton készlet hány százalékáva lehet a fent emlitet párokal emelést megadni, vagy akár hivni.(2-el 2%, 3-al 3%stb..) Lehet-e ezt a szabályt készpénzes asztaloknál alkalmazni?Vagy inkább tartsuk magunkat szigoruan a 20bb-és szabályhoz?A választ előre is kőszőnőm!

cash gamenél is alkalmazható szerintem de ott full beülővel érdemes setre vadászni!
        20bb nél nem érdemes ott dobod vagy ALL-IN

Comment

Cza Vza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hali!

Hello!

Attól függ mi a célod a pokerrel!
          Csak hobbi játékos vagy vagy komolyabban akarsz vele foglalkozni.
          Napi 1 óra tanulás video nézés plusz legalább 2 óra játék azaz min 3 óra naponta legalább!

Comment

Hali!

Én napi 8-10 órát foglalkozom,de szerintem bármennyi kevés!

Comment

Ezt a hobbi szintre értetted vagy aki komolyabban szeretne foglalkozni vele?

+1 kérdés

Sokszor találkozom azzal a helyzettel kicsi asztalokon hogy rengetegen limpelnek.
              Ezt a haladó és profi játékosok izolálni szokták.
              A kérdés hogy: Az ilyen játékosokat milyen módszerekkel szokták izolálni?

Comment

Egyszerű a válasz, a legtöbb esetben pozícióban megemeled a kasszát. Ilyenkor nálad van a kezdeményezés, és nagyon sokszor el tudod majd vinni a checkje után floppon egy folytatólagos hívással! A témához ajánlom neked Andrew Brokos videóit:
                http://www.intellipoker.hu/articles/...cault82-Brokos

Comment

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
                  Sejtettem hogy ilyesmi van a dologban de az a baj h preflop mikor pozícióból emelek általában a kisvak vagy nagyvak megad és ezzel szinte "beránt" mindenkit azaz rajta kívül még lesz minimum 2 megadó.Igaz hogy a mezőnyt így is csökkentem valamelyest de sajnos sosem sikerül 0-ra vagy 1-re.Amikor persze sokkal jobb helyzetben lennék mint előttem 3 emberrel vagy többel.A másik hogy az esetek nagyobb %ában kapok limpelőtől hívást floppon.Ilyenkor nem tudom eldönteni hogy az egyre nagyobbra duzzadó kassza miatt emel dobás reményében vagy tényleg van valami a kezében és ezért hív.(Persze check call is előfordul a részükről alacsony párral aminek nem látom értelmét igaz lehet bele magyarázni logikát hogy miért is ad meg)
                  Még egyszer köszönöm a segítséget.

Comment

Kérdezném ha freerollon mondjuk nyerek egy kupont a 2000 dolláros versenyre, és neadja isten első leszek mennyit kell feltöltenem hogy kitudjam venni???

Comment

sziasztok! találtam egy privát versenyt a lobbyban
                      647963842
                      erre mikortól lehet jelentkezni? bárki regisztrálhat majd rá?

Megvan a belépéshez szükséges kód: cat
                      Utoljára módosítva fadmin által; 2012-11-28, 20:59.

Comment

Körülbelül mennyit ér egy FPP? Illetve könnyebb számolásért a többszöröse...
                        Megoldható-e olyasmi, hogy valaki megrendel FPP-ért valamit, én pedig utalással kifizetem az értékét, amit utána postáz?
                        Bocsánat, ha már van ilyen topik, nem nagyon találtam.

Comment

Nem tetszik, hogy limitálva van a Visa kártyás pénzkivétel, ennek mi értelme?

Comment

Erről a PokerStars Supportot kellene megkérdezni

Comment

Hali!

Ez attól függ milyen életstílusban élsz. Nyilvánvaló, hogy suli mellett több idő marad a tanulásra és a gyakorlásra.
                              Viszont munka mellett ha csak este nyolckor tudod elkezdeni hullafáradtan már nem sok értelme van, hisz nem úgy tudsz koncentrálni és megfigyelni a hibáid .

Hétvégén ha van idő legalább 2-3 órát, vagy többet ha komoly a szándékod.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.