PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

flop után

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• flop után

helló,
    egy megjátszásra lennék nagyon kiváncsi, hogy a tapasztalt játékosok mit csinálnak ilyen helyzetben...
    - flop előtt közepes pár kézben (mondjuk 8-as).. hivunk rá cutoff pozicióbol
    ---dealer és a nagyvak megad
    - flopra nem kapjuk meg a 8-ast.. viszont lejön mondjuk egy A, egy J és egy kisebb lap mint a 8
    --- nagy vak passzol, rajtunk a sor...

Megéri a folytatólagos hivást erőltetni? Ti milyen megjátszást választanátok?

Elő szokott velem fordulni nagyon hasonló szituáció. Oktató videókban is láttam hasonló szituációt. Viszont amit eddig láttam vagy lejött a szett, vagy csak kisebb lapok jöttek le flopra mint amilyen pár a kezében volt a srácnak... + ott az a tényező is, hogy 2 játékos van a partyban

Hát legalább annyit írhattál volna hogy milyen szakaszában a versenynek?Vagy mondjuk mennyien vannak a asztalnál?Esetleg mit tudsz a ellenfeleidrol?Mekkora a stacked?A ellenfelek csippmennyisége mekkora?Milyen a imaged a asztalnál?Na ezekre a kérdésekre ha válaszolsz akkor énis majd a tiedre.... :-) Amúgy meg checkkelnék és megadnák ha megéri...

Comment

általános megjátszásra lennék kiváncsi
      irtam, hogy 2 megadó volt.. és mondjuk egy normál 9 személyes asztalnál
      játék eleji szakaszban, amikor még mindenkinek majnem ugyanannyi zsetonja van (50 BB)
      mivel az eleje van még sok információt se tudtunk szerezni róluk

Comment

flop után

Üdv! Én kockáztatnám a zsetonom 20%-át blöffre, ha megadja a tétet,akkor utána mindenképpen check,ha visszaemel, akkor dobás

Comment

Üdv!
          Valoszinüleg check-elnék és megvárnám a rivert.
          Onnan már nagyobb esélyed van jó döntést hozni

Comment

Épp a tegnapi elő edzésen volt egy ilyen szitu, az oktató kézben 8-as párra Flop után allint mondott 1 ellenfél volt, aki eldobta.... Pedig a Flopban volt 10-es is.

Nehéz ügy, ha nincs hívás én passzolással megjátszanám, hátha a Turn hoz még egy 8-ast

Comment

Nem hiszem hogy a verseny elején kockáztatni kellene egy 8-as párral kézben,nyilván flop elött jól játszottad meg lapjaid,függ persze attól is hogy mennyit emeltél flop előtt!Nem érdemes kockáztatni ha passzolhatsz floppon!Ne pazarold a zsetonod ha nem muszáj!Játsz meg erősebb lapokat a verseny korai szakaszában! Egy KK-val már más a helyzet!
              Utoljára módosítva kornel1988 által; 2012-11-29, 19:15.

Comment

ha nem hivtak elotted vetek a passz,siman dobhatjak nyitasra,ha van lap hivni kell

Comment

hivás

Mivel hivtál igy tehetnek Ax lapokra én mindenképp bele hivnák, igy + esély hogy el dobják+ te adod meg a turn,árát.

Comment

koszonom a segitséget

Comment

Nem erőltetném a folytatólagos hívást, hacsak nincs valami infód a játékosokról (lazán adogatnak flop előtt és sokat dobnak Cbetre, stb).

Ha te lennél a dealer és a másik 2 játékos check-elt volna flop előtt, akkor azt mondanám, hogy igen, jöhet a folytatólagos hívás. De úgy hogy még egy játékos van mögötted, inkább check-elnék és ha a dealer is check-el, akkor egy alacsony turn-nél megpróbálkoznék egy hívással, de a check is jó.

Comment

Én azt mondom, hogy egy folytatólagos hívás belefér, az ászos floppokon sokszor ásznak tudsz öltözni! A témában ajánlom Foucault82 folytatólagos licittel foglalkozó videóit:

http://www.intellipoker.hu/articles/...Betting-1-resz
                        http://www.intellipoker.hu/articles/...Betting-2-resz

Comment

ha megadták a hívásodat, akkor valszeg nem 7-es 2-esre tették, szal benne van a pakliban, hogy vmelyiküket eltalálta a flop. ennek kiderítésére hívnék, aztán ha visszaemelnek dobnék. ha megadnak akkor meg turn után is ráérek dönteni.

Comment

Az én véleményem is az,hogy mivel flopp elott te kezdted az emelést,ezért be próbálkozhatsz egy flopp utáni bloffel...Elsore úgy is az a legészszerubb gondolat,hogy A-ra emeltél flopp elott...megadás esetén viszont turn-nél újabb szempontokat kéne figyelembe venni

Comment

Verseny korai szakaszában még sok laza megadással találkozni éppen a mélység végett.
                              Ha mondjuk egy olyan flopot kapok amin semmi húzó nem egészülhet ki mondjuk egy szivárvány board egy fölé kártyával a 8 párunknál. Akkor mindenképpen C-bet a jó döntés. Hogy miért is?
                              Mivel azt írtad hogy a nagyvak passzolt így valószínűleg ő nem javult. Mivel az utánad következő Dealer pozícióban lévő játékos a Flop előtt csak megadott, ez általában nem jelent túl erős kezet. Arra hogy egy párt floppoljon az esély 30% de csak kb 10% arra hogy a magasabb pár van nála. Itt ebben az esetben szerintem mindenképpen a Folytatólagos hívás a jó játék. Ugyanígy abban az esetben, ha mondjuk egy magasabb lap vagy egy pár és egy alacsonyabb lappal van a floppon. Itt az esetek többségében mi leszünk elől a partiban. Szerintem egy Kassza felével történő nyitás a jó játék és ha van rá megadó akkor majd lassítunk a turnön., és már nem 3 an nézünk floppot.
                              Ha kapunk egy visszaemelést akkor meg dobunk.

Szerintem alap esetben ha nincs túl sok infó az ellenfelekről akkor ez egy járható út.

GL

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.