PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

[nincs téma]

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• [nincs téma]

Sziasztok hát mit ne mondjak nem túl aktív a topic mondjuk nemtudom h haladonak vagy kezdőnek soroljam magam de ugyérzem kezdő ismerkedem a játékkal de úgyérzem menni fog remélem nem baj ha ilyen az önbizalmam))

Egészen biztosan, hamarosan nyitunk ilyen topikokat is, amint lesz rá érdeklődő!

Comment

Mármint milyen topikra gondolsz? még korán van nekem sorry:d

Comment

Haladó játékosoknak szóló topikokat.

Comment

Igen, meg lehetne félprofi avagy vérprofi
          Én saját magam a kettő közzé tenném, mert ugye mindig van mint tanulni.

Comment

Haladó topicba ja nincs nagy tolongás, de egy olyan topic ahol a mániacokat lehet jellemezni, tuti tele lenne bejegyzéssel. Csak az a baj, hogy ezeket hiába tanítják meg, akkor is pl. 74 megad egy pre allint a te KK vagy más jó lapjaid ellen és tutira az esetek felébe lemákol. De pl. dopni sem tud a mostani online fiatal pókeres, főleg ha A valamilye van.Sok dologgal nincsennek tisztába.

Comment

Osztom, tegnap este egy KK dobtam, mert all in volt több részről.
              Aki kezdte bemákolt egy sort, amire talán még ő maga sem számított.
              Volt aki A6s adta meg, csúnya vége lett pár embernek

Comment

ebbe az open school ligába se lehet normálisan játszani KKval allinmentem jöttek veleme még 4 persze h kiesek:sss

Comment

a skill league qualifiert próbáld meg.. kevés játékos van viszonylag és ott igen jó játékosokkal lehet találkozni.. pont jo tapasztalatszerzésre és be is lehet szépen jutni onnan is a skill league-be
                  azonkivul még jopár dolláros dijazás is osszegyulik folyamatosan

Comment

Érdemes megnézni az Open Skill Leage ranglistát azok akik az elején vannak az első 20-30 percben egyáltalán nem játszanak, így nem kerülnek gondba KK-val. Mert többet ér a végső összetettben a néhány pont mint egy korai kiesés és esetleges mínusz.

Comment

ezt értem de ennyi erővel kiülnék a kezdőzsetonnal pontszerző helyen végeznék és nem igazán tükörzi h ki mit tud:S

Comment

Hát piszok dühös tud lenni az ember,ha AA-val veszít.Tapasztaltam már én is,főleg mikor csak kóstolgattam a pókert.Eltelt némi idő az asztaloknál és azóta más szemmel nézem a veszteséget,hiszen volt már 3-as póker a kezemben oriási kasszát megnyerve,döntő helyzetben. Üdv.

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a skill league qualifiert próbáld meg.. kevés játékos van viszonylag és ott igen jó játékosokkal lehet találkozni.. pont jo tapasztalatszerzésre és be is lehet szépen jutni onnan is a skill league-be
                          azonkivul még jopár dolláros dijazás is osszegyulik folyamatosan
                          A Skill league qualifier sem egy biztos hely a mákolok elol!!! Ime egy példa:http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...978_1DF857E5D3

Comment

payac2:
                            Mindenhol ott az esély, hogy lemákolnak. Mondjuk az open league-ben 10 000+ emberből, ahol mindenki siet a zsetonokat gyujteni és nagyon gyenge kezekre is képesek all in menni (főleg az elején). Sokkal gyorsabb és kiszámithatatlanabb a játék. Rengeteg ember, sokan potyognak ki, átültetnek másik azstalokhoz. Nem tudsz megint az ellenfeleidről semmit bármilyen tapasztalt is vagy. Ez megy végig.
                            Qualifier-ben max 150-180 játékos még este 8-kor is. Átlagban óvatosabban játszák a handeket (persze vannak kivételek). Vakok se mennek ott se gyorsan, van idő megvárni az erősebb handeket. Heti 5-6 versenyt ha játszol csak, az is bővel elég. Kevesebben játszanak ott jelentősen, nincs szükség havi 150 versenyt lenyomni, stb
                            szóval én a qualifier mellett vagyok még mindig egyértelmuen. Kinek mi jön be, rábeszélni nem akarok senkit

Comment

payac2:
                              Mindenhol ott az esély, hogy lemákolnak. Mondjuk az open league-ben 10 000+ emberből, ahol mindenki siet a zsetonokat gyujteni és nagyon gyenge kezekre is képesek all in menni (főleg az elején). Sokkal gyorsabb és kiszámithatatlanabb a játék. Rengeteg ember, sokan potyognak ki, átültetnek másik azstalokhoz. Nem tudsz megint az ellenfeleidről semmit bármilyen tapasztalt is vagy. Ez megy végig.
                              Qualifier-ben max 150-180 játékos még este 8-kor is. Átlagban óvatosabban játszák a handeket (persze vannak kivételek). Vakok se mennek ott se gyorsan, van idő megvárni az erősebb handeket. Heti 5-6 versenyt ha játszol csak, az is bővel elég. Kevesebben játszanak ott jelentősen, nincs szükség havi 150 versenyt lenyomni, stb
                              szóval én a qualifier mellett vagyok még mindig egyértelmuen. Kinek mi jön be, rábeszélni nem akarok senkit

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.