PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

[Micro Millions-046] UTG 44, chiplead potért

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• [Micro Millions-046] UTG 44, chiplead potért

11 dolláros MicroMillions SuperKO verseny. UTG-ből mini raiselek 4-es párral, mögöttem 1 call, SB all-in (15BB), BB all-in (9BB), én call, MP call.

[replay hand_id=370259 type=ps title_id=2 showControls=1 themePath=table_PS_560x386.jpg lang=en gameEntity=0 hash=C2AF29E5DA]

Nyúl voltam flop előtt a 2 short stack all-inje után izolálni. Meg is kaptam a magamét.

Igen, ezt el lehetett volna dobni flop előtt, ettől függetlenül viszont a flop utáni játék teljesen standard volt, és nagyon jó esélyed volt, úgyhogy ne hibáztasd magad! Ezekből tanul az ember!

Comment

Szerintem sem izolálni kellett volna preflop, hanem dobni!
      Főleg a két allin után, még ha shortstackektől is jött. A 44 több ellenfél ellen könnyen elvérzik.
      Ha már izolálni akartál volna, akkor még a két allin előtt meg kellett volna tenned szerintem. Bár utólag, látva a lapjukat és a stackjüket, nem tudtál volna dobatni.
      Esetleg első beszélőként jó lehetett volna tolni, mert arra esetleg dobott volna a QKs, de nem biztos, ahhoz ennél többet kéne tudni a játékosról.
      Én dobtam volna a helyében, ha allin raksz, amikor még nem került nekem semmibe a parti, és nem láttam a flopon érkező szépségeket, de amikor már a lóvém jelentős része bent van, nem valószínű. Főleg a kedvező flop után.

A flop után a drillt én már biztos nem tudtam volna eldobni a helyedben, viszont ha allint mondasz, az utánad ülő harcos esetleg még dobhatott volna, az "allin megadás csak erős kész kezekkel" alapelv értelmében.
      De a sor és flösshúzóval még akkor is meglett volna a pot oddsa, szóval nem biztos, hogy kicsavarhattad volna a kezéből...

Peched volt a riverrel, de nem mákolás, mert flop után volt 13 outja, tehát majdnem fifty-fifty, hogy megjött. (Azt csak utólag tudjuk, hogy az outjai közül 2 a BB-nél lapult.)

Mindenesetre érdekes asztal. Kösz, hogy megosztottad, és részvétem a veszteségért!

Comment

Folyamatban...
      X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.