PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Óóóó az a river

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Óóóó az a river

Csak elemzésre, s tanulságképp.

Micro sorozatban sikeresen kvalifikáltam magam egy saton. Hurrá Játék elkezdődik, s mindenki figyel kik is ülnek az asztalnál. Pár leosztás után látszik, hogy a balomon ülő nagyon erőszakos. Jó lesz figyelni, de még jobb lenne megfogni
    Pár leosztás után kapok egy szép KK-t. Happy, talán itt az idő. Nagyvak megad. Skac emel 3x-os. Mindenki dob, s én megadom. Flopra lejön : 4 10 K , Szín esély nem volt így hívok egy fél potot. ****ó azonnal rátolja az all in-t. Gondoltam eddig én vagyok elől, s itt az alkalom megadni. Mutat J Q -át az ellenfél. Turn érdektelen (nem is emlékszem már mi volt....). Rivere viszont leesik neki az A....... Természetesen búcsúztam, s mérgelődtem ezerrel.

Véleményem szerint teljesen jó volt a lap megjátszása, s még ha ki is estem vele.

Vélemény?

Persze, tökéletesen játszottad. Nagyon nagy favorit voltál, kb 75% volt az esélyed, ami nagyon jó. Természetesen ezzel nem tudsz mit csinálni, szerencséje volt az ellenfelednek, hosszútávon 4 alkalomból 1szer fog ő nyerni ebben az esetben, úgyhogy hajrá! Csak így tovább!

Comment

rotyapapa69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Micro sorozatban sikeresen kvalifikáltam magam egy saton. Hurrá Játék elkezdődik, s mindenki figyel kik is ülnek az asztalnál. Pár leosztás után látszik, hogy a balomon ülő nagyon erőszakos. Jó lesz figyelni, de még jobb lenne megfogni
      Pár leosztás után kapok egy szép KK-t. Happy, talán itt az idő. Nagyvak megad. Skac emel 3x-os. Mindenki dob, s én megadom. Flopra lejön : 4 10 K , Szín esély nem volt így hívok egy fél potot. ****ó azonnal rátolja az all in-t. Gondoltam eddig én vagyok elől, s itt az alkalom megadni. Mutat J Q -át az ellenfél. Turn érdektelen (nem is emlékszem már mi volt....). Rivere viszont leesik neki az A....... Természetesen búcsúztam, s mérgelődtem ezerrel.

Véleményem szerint teljesen jó volt a lap megjátszása, s még ha ki is estem vele.

Vélemény?
      Nekem van egy még tanulságosabb esetem. Készpénzes játék. Durván 25-30 dollárral ülök bent. Cut offban kapok egy 10 10-et, természetesen az onnan emelés, főleg, hogy előtte, csak egy megadás volt. Fogadja a hívásomat koraiból, sb, bb dob. Flop: 2 4 10, erre ő beemel, mert ő volt elöl, én ráemeltem egy jó 3x-osat, vissza all in, egyértelmű easy call, mert szivárvány flop volt. Mutatás K Q, turn J, river A. Láss csodát, ott a sor. Egy leosztásban buktam 30 dollárt a nem is tudom milyen játékosnak nevezzem már ezeket. Ha én kerültem volna ugyanilyen szituációba, tuti, hogy nem jött volna le. Vannak a starsnak ilyen hülyeségei, hogy a runner-runner sor, illetve flush lejön.

Comment

Sajnos igen.... Sokszor figyelem a leosztásokat még másik asztalokon is játék közben. Megfigyelhető a kis, nagy lapok változása, vagy a sorok leosztása is. Ha van energiám, s nem tereli semmi el a figyelmemet akkor még tudom számolni is a sorozatok sorendjét. Nagytöbbségében az első hívót részesíti előnybe. Így jó hívónak lenni egy kis párral is a várható kis sorozatnál. Persze ez is változik a játékosok kiesése alapján, s ilyenkor jönnek le ezek főleg, amit írtunk. Közép játék vége felé már szinte abszolut nem így van, hanem igen vegyes a leosztás. Aztán jönek az ismétlődő lapok ( 6 leosztásból 4x J2 egymás után, vagy pepita). Ha ezt kibekkelte az ember egy mondhatni kisebb zsetonmennyiséggel is belehet kerülni a buborékba, ahol lehet majd kockáztatni.
        Persze azt sem javaslom, hogy valaki ez alapján játszon, de érdemes lesz megfigyelni

Comment

Srácok, mindent egy RNG (random number generator) kreál, teljesen véletlenszerüen, ugyanúgy mint az életben, úgyhogy semmiféle csalás nincs. Az, hogy neten több badbeatet kaptok, és több "durva" mákolást láttok, az csupán azért van, mert élőben sokkal kevesebbet játszik az ember, óránként kb 25 leosztást. Online pedig vannak játékosok akik havi 100.000 leosztást játszanak, amely 4000 órát jelent, vagyis 166 nap folyamatos játékot. Ezért van az, hogy neten sokkal több dolgot láttok.

Comment

rotyapapa69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Vélemény?
            Helyesen csináltad!
            Hosszű távon a jobb lap nyer most leesett neki ennyi.

Comment

Én is ezt tettem volna a helyedben!

Comment

Szerintem is jól játszottad. Erre mondják, hogy ilyen a póker. Én már megtanultam, elfogadni. Párszor voltam szerencsés is olyankor vidámabban mondtam, hogy ilyen a póker.

Comment

Néha egy-egy parti olyan, mint egy jó box meccs. Bevittél egy ütést, de amit Te kaptál az romboló hatású volt és a Te fejed koppant hamarabb a padlón.....sajnos sokszor belefut ilyenbe az ember, amikor sokan úgy várják az egy-két outjukat, mint a Messiást...és persze, hogy leesik nekik. De azért valljuk be, mi is követtünk már el ilyet
                  Utoljára módosítva Mr.Krumpli által; 2012-11-29, 17:50.

Comment

Sziasztok

Egyik este játszottam 0,02/0,05 téten 9 fős asztalon.
                    Hátsó pozícióban ültem 77 kaptam. UTG mindenki dobott, MP1 emel 30 centet utána mindenki dob,következek én,csak megadtam.Ketten maradtunk játékban flop 4 7 J mind három különböző színben MP1 emel 30 centet én csak megadok,turn 5-ös MP1 All-In megy megadom persze mert drillem van,neki 55 neki is drill,itt jön a riverre az 5 Óóóó az a river mondtam én is!De ez van!

Szóval ha floppon vissza emelek,akkor talán eldobja,de többet akartam kihúzni belőle,így nem jött össze!Vannak ilyen leosztások és nem lehet elkerülni.

Comment

Sziasztok!

A napokban reggel is játszottam egy freerollt habár inkább csak azt mondhatnám,hogy elkezdtem,mert elég hamar véget ért.Habár elég ritkán szoktam all in menni főleg,mert nem szeretek kiesni már rögtön az elején.Nem vagyok az az erőszakos ukrán,orosz aki már az elején be all in-ozik. Még az erős lapoknál is meggondolom mit adjak meg,mert sok variáció tud kijönni ha még a floppot sem láttuk.Itt a leosztás.Mondjátok meg ha máshogy kellett volna megjátszanom,mert szerintem mások sem igazán dobnák el ezt a lapot habár azt mondják ez a legjobb de én már vigyázok vele,mert nem egyszer jártam meg vele és ezért nem is szeretem,de a floppra ilyen all in menésnél még nem is egy szettől kaptam ki,mert abban az esetben aláírom az all in-ját,de ez nem volt jó river számomra.Köszönöm.

PokerStars leosztás #89719873316: Verseny #644627753, Freeroll holdem no limit -. szint I (10/20) - 2012/11/24 7:14:39 CET [2012/11/24 1:14:39 ET]
                      Asztal '644627753 578' 10-max #10. helyen van az osztókorong
                      1 szék: Elena1196 (4980 zseton)
                      2 szék: Irina70763 (1480 zseton) kiült
                      3 szék: Moloko25 (1480 zseton) kiült
                      4 szék: Jorg Nelson (1490 zseton) kiült
                      5 szék: Adrianolobbo (1850 zseton)
                      6 szék: kosmos000 (1450 zseton)
                      7 szék: teamdiego (1470 zseton) kiült
                      8 szék: Feco1976 (1470 zseton)
                      9 szék: florinela90 (3840 zseton)
                      10 szék: trocki182 (1470 zseton) kiült
                      Elena1196: berakja a kisvakot 10
                      Irina70763: berakja a nagyvakot 20
                      *** ZÁRT KÁRTYÁK ***
                      Kapott Feco1976 [Ad Ac]
                      Moloko25: dob
                      Jorg Nelson: dob
                      Adrianolobbo: megad 20
                      kosmos000: dob
                      teamdiego: dob
                      Feco1976: emelennyit: 100 eddig: 120
                      florinela90: megad 120
                      trocki182: dob
                      Elena1196: dob
                      Irina70763: dob
                      Adrianolobbo: dob
                      *** FLOP *** [7c 2s Jd]
                      Feco1976: nyit 120
                      florinela90: emelennyit: 3600 eddig: 3720 és allin van
                      Feco1976: megad 1230 és allin van
                      Meg nem adott tét (2370) visszajuttatva neki: florinela90
                      *** TURN *** [7c 2s Jd] [Qh]
                      *** RIVER *** [7c 2s Jd Qh] [3c]
                      *** MUTATÁS ***
                      Feco1976: mutat [Ad Ac] (ász pár)
                      florinela90: mutat [3h 2c] (hármas és kettes két pár)
                      florinela90 nyereménye 2990 a potból
                      Feco1976 a(z) 4989. helyen zárta a versenyt
                      *** ÖSSZEGZÉS ***
                      Teljes pot 2990 | jutalék 0
                      Asztal [7c 2s Jd Qh 3c]
                      1 szék: Elena1196 (kisvak) dobta ez előtt: flop
                      2 szék: Irina70763 (nagyvak) dobta ez előtt: flop
                      3 szék: Moloko25 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
                      4 szék: Jorg Nelson dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
                      5 szék: Adrianolobbo dobta ez előtt: flop
                      6 szék: kosmos000 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
                      7 szék: teamdiego dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
                      8 szék: Feco1976 keze [Ad Ac] és veszített, lapja: ász pár

Comment

Ez elég peches

Comment

van ilyen de azért jó leosztás volt.

Comment

Szerintem meg sima csalás.Épeszu ember nem megy allint semmivel sem.Ha a ilyen esetek csak hébe hóba lennének akkor ok.De nekem aza tapasztalatom hogy ez nagyon surun elofordul!És ez ami elgondolkodtató!A PS mindig azzal védekezik hogy véletlengenerátor ossza a lapokat.De eggyáltalán miért is kell neki védekezni????Ha nem csalnának akkor senki sem támadná oket és akkor nem is kellene védekezniuk!!!A flop elott mennyi annak a esélye hogy szined lessz vagy sorod?ÉS mennyi annak a esélye hogy pont aza játékos aki megnézi a flopot pont neki jon le a szín vagy a sor?És akkor fordítva:mennyi ilyen játékot éltél már meg az eggyik vagy esetleg a másik oldalon?Mármint mennyi ilyen játékot éltél meg a gyoztes oldalon és a vesztes oldalon hasonló szituációban?Én mondhatom hogy olyan 90% ban én ulok a vesztes oldalon!Mármint ha a sorra vár a ellenfél vagy színre akkor lejon neki ha én várok erre akkor nem jon le!Ja és azok a szituációk amik még ritkábban kellene elofordulniuk azoknál olyan 99% a vesztes oldalon vagyok!Mármint kisebb szín kisebb sor vagy hasonló még gázosabb szituációk!Ja és annak mennyi a esélye hogy addig míg nem vettem ki pénzt a PS-rol addig a Officialpokerrating oldalán megnézheto statisztikák alapján 90% felett teljesítettem majd amióta kivettem onnan pénzt ez a szám leesett 60% alá!!!!Hozzáteszem hogy más oldalakon is pókerezem és ott a statisztikáimat javítottam egy picit.Na kiváncsi vagyok a reagálásokra!!! :-) Szép jó estét minden pókertagnak!!!

Comment

Picit helyesbítek: 80%!De hogy miért kaptam ennyit el sem tudom képzelni!!!A lényeg hogy a utolsó pár hónapban a ossznyereményem 36 usd!!!!!!!Annak ellenére hogy a pókertudásom javult.Legalábbis javulnia kellett volna.És a elotte lévo idoszakban pedig 2300 usd a ossznyereményem.Persze a roi az sokkal kisebb de szép plussz!Sajnos odáig jutottam el hogy a legjobb dontést úgy hozom hogy ha kiveszem a maradék pénzemet is és befizetek egy másik ismeretlen oldalra és kipróbálom ottan!Mármint azt milyen úgy jáccani egy pókeroldalon ha befizettél és nem frerollokon keresztul építettél bankrollt magadnak.Mindig is 3 odalt cserélgettem csak most nemtom a PS-t mire cseréljem le?Valami jótanács esetleg?

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.