PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Befizetési Bónusz - STARS600

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Befizetési Bónusz - STARS600

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért utasítja vissza az elvileg jelenleg működő bónuszkódot?

http://www.pokerstars.hu/poker/promotions/bonus/

Befizetetésnél amikor kéri a kupon kódot, akkor beírom a STARS600-at és azt mondja nincs ilyen kuponkód vagy nem érvényes.

Válaszokat előre is köszi!

Re: Befizetési bónusz - STARS600

Ez a bónuszkód csak első befizetésre vontakozik.

Jelenleg a Micro30 kódot használhatod PokerStars számlád újratöltésére. Minimum 30 dollárt kell feltöltened, hogy megkapd az ajándék (1db) $5,50 Micro Millions belépődet. Az ajánlat március 14-ig érvényes.

Comment

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne. Ez ugyan a befizetési bónusszal nem kapcsolatos, de nem találtam más fórumtémát. Nekem az újratöltési bónusszal van gondom, konkrétan a "100K" nevű kódot szerettem volna beírni befizetésnél, de nem találtam hova kell. Bankártyás befizetéssel töltöttem újra a számlámat, de a kártya adatokon kívül nem lehettett semmilyen kódot beirní. Kérdésem hol lehet igényelni az újratöltési bónuszt, ha egyátalán van még! Köszi a választ előre is!

Comment

Szia! A befizetesnel a Promocios kodhoz kell megadni a kivant kodot. Nezz at figyelmesen, mert kerni fogja

Comment

Szia!

Hát pont ez a problémám, hogy nem kérte a kódot! Megkaptam a befizetett összeget azt annyi! Nem volt semmilyen mező vagy felugró ablak ahová belehetett volna írni!

Comment

Több eshetőség is fenn áll. Először az, hogy az elmúlt időszakban már igénybevettél valamilyen bónusz kódot s e miatt jelenleg nem ajánl fel kód megadási lehetőséget. Mondjuk 30 napon belül használtad a 100K kódot.
            De az is előfordul, hogy vettél ki pézt, s így most nem tudod aktiválni, csak a 30 nap letelte után. Ilyenkor egy felugró ablakban figyelmeztet, hogy a bónusz elveszik a kifizetéssel. Ez nem csak az esetleg folyamatban lévő bónuszra, hanem a közben promócióba jelentkező bónusz kódokra is vonatkozik 30 napig.
            Abban nem vagyok biztos, hogy a FullTiltről történő átvezetésnél is jelentkezik-e ez a védelem, vagy sem. Gondolom nem, hisz az nem befizetés, s ott amúgy sem tudsz bónuszkódot használni.
            Ez a visszaélések kiszűrése miatt van bevezetve. Support pontosan megválaszolja miért nemtudod alkalmazni a kívánt kódot.

Comment

Szia!

Igen, akkor ez volt a próbléma. Sajnos a Full Tiltre vezettem át pénzt legutóbb és tényleg felugrott egy ablak, hogy elveszhetnek a bónuszok és nem olvastam el figyelmesen. Elfogadtam és akkor emiatt nem jelenik meg a bónuszkód beíró ablak. Köszi a választ!

Comment

Igen ezeket a felugró ablakokat én sem szeretem általába bezárom olvasás nélkül, e-miatt én is jártam porul már.

Comment

Automatikus bónusz indítása

Hello!

Én azt szeretném kérdezni hogy miért aktiválódott saját magától ez a STAR 600 befizetési bónusz mikor én nem aktiváltam?A Full Tiltrol utaltam át ide pénzt és akkor tortént meg de csak nem rég vettem észre!Ezt a bónuszt teljesen feleslegesen aktiválták nekem mert most keveset jáccom a PSen.Késobbre terveztem e bónusz kihasználását.Mikor már nagyobb téteken jáccom és sokat....

Comment

szia! Azt javaslom a supportot keresd fel emailben!

üdv

Comment

Sziasztok!

Hogyha megejtem az elso befizetest a STARS 600 koddal, ahhoz hogy hasznalni tudjam a bonuszerteket, ossze kell gyujtenem bizonyos osszegu FPP -pontot! A kerdesem az volna, hogy az eddig osszegyujtott FPP beleszamit-e ebbe, vagy a befizetes utan gyult pont szamit csak?

Koszonom a valaszt elore is!

Comment

Szia! Csak a befizetés után megszerzett pontok számítanak!

Comment

Folyamatban...
                        X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.