PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VIP Klub változások 2013

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• VIP Klub változások 2013

» Új havi VIP szintek és jutalmak: ChromeStar
    » Csökkentett VIP szint követelmények SilverStar és GoldStar szinten
    » VIP Klub Dicsőségcsarnok: bővített karrier jutalmak

"Új havi VIP szintek és jutalmak: ChromeStar
    Egy új VIP szint kerül bevezetésre, a ChromeStar, ami a BronzeStar és a SilverStar VIP szintek között helyezkedik el. A ChromeStar VIP szint megszerzéséhez és fenntartásához szükséges havi VIP Játékos pont (VPP) követelmény 100 VPP.

A ChromeStar VIP tagok ugyanazokat a jutalmakat és előnyöket élvezhetik, mint a BronzeStar VIP tagok, valamint ingyen nevezhetnek az új, VIP 5 000 $-os Weekly tornára és indulhatnak a 100 000-es Privilege freerollokon. Ezek a freerollok a SilverStar és magasabb szintű VIP játékosok számára is elérhetők.

Csökkentett VIP szint követelmények SilverStar és GoldStar szinten
    A SilverStar VIP szint eléréséhez és megtartásához szükséges havi követelményt 500 VPP-re csökkentettük. Ez a régebbi, 750 havi VPP-s követelményhez képest 33 %-kal kevesebb pontot jelent.

A GoldStar VIP szint eléréséhez és megtartásához szükséges havi követelményt 2 500 VPP-re csökkentettük. Ez a régebbi, 3 000 havi VPP-s követelményhez képest 17 %-kal kevesebb pontot jelent."

Forrás és további infó: http://www.pokerstars.hu/vip/2013-changes/

Kíváncsian várom én is. Tuti, hogy sokkal több érdeklődő lesz majd, és sokkal több ember lesz érdekelt a pontgyűjtésben, ami mindenképpen nagyon jó!

Comment

Aki Decemberben gyüjtötte össze a 100vpp az januárban ChromeStar lesz??

Comment

Isikdur, szerintem ezek a változások január 1-től lépnek életbe, bár nem mernék rá megesküdni.

Comment

Nekem tetszik az új változás csak vajon aki összegyűjt 2500VPP-t és GoldStar lesz annak a következő hónapban is muszáj összegyűjteni megint 2500VPP-t mert ha nem akkor megint BronzStar lesz?

Comment

Persze, ez minden évben így van, nem hinném, hogy ezen változtatnának.

Comment

Gabesz5717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem tetszik az új változás csak vajon aki összegyűjt 2500VPP-t és GoldStar lesz annak a következő hónapban is muszáj összegyűjteni megint 2500VPP-t mert ha nem akkor megint BronzStar lesz?
              Meddig érvényes a státuszom?
              A ChromeStar, SilverStar, GoldStar és PlatinumStar státusz a megszerzést követő naptári hónap végéig érvényes, hacsak nem éred el újból ugyanazt a fokozatot, vagy egy magasabb szintet. Ha tehát 2500 VPP-t gyűjtesz január 1. és 20. között, akkor február hónapra megszerezted a GoldStar fokozatot. Státuszod egészen február végéig érvényben marad. Ha februárban ismét sikerül összegyűjtened a fokozathoz szükséges újabb 2500 VPP-t, akkor GoldStar státuszod március végéig lesz érvényes, és így tovább.
              http://www.pokerstars.hu/vip/faq/
              Utoljára módosítva fadmin által; 2013-01-05, 11:31. Oka: amire válaszoltam, már jött válasz

Comment

igen, feb. 28-ig érvényesek az e havi megszerzett szintek
                nekem már a chromestar most meg van..
                Lenne 1 kérdés ezzel kapcsolatban:
                A VIP freeroll versenyekre ezek szerint már most egész januárban tudok + egész februárban tudok menni?

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  igen, feb. 28-ig érvényesek az e havi megszerzett szintek
                  nekem már a chromestar most meg van..
                  Lenne 1 kérdés ezzel kapcsolatban:
                  A VIP freeroll versenyekre ezek szerint már most egész januárban tudok + egész februárban tudok menni?
                  Igen. Nem lenne értelme annak, hogy megszerzed következő VIP szintet és csak a következő hónapban szerepelhetnél annak a szintnek a VIP versenyein.

Comment

Köszönöm!

Comment

sng

Úgy hallottam,hogy a PokerStars SnG Leaderboard is megváltozik vagy eltörlik?

Erről mikor várható végleges döntés?

Comment

Szia Ivanesz, erről sajnos nincs információm

Comment

Ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Úgy hallottam,hogy a PokerStars SnG Leaderboard is megváltozik vagy eltörlik?

Erről mikor várható végleges döntés?
                          2012. december 19-én Steve Day (a PokerStars VIP, Team Online, Cash Game és Sit and Go menedzsere) az egyik külföldi fórumra ezt írta (gyorsan lefordítottam):

Fontolóra vesszük a Battle of Planets promóció befejezését 2013 elején a PokerStars.com, .eu, .dk, .be és a .ee oldalakon. Ezt a promóciót kicserélnénk a lentebb található több ajánlatokkal, ami összességében több játékost, több pénzzel jutalmazna.

A változtatások 3 célja:
                          - minden SNG játékos lehetőséget kapjon, hogy profitálhasson a SNG promóciókból
                          - legyen valami új és változatos, ami motiválja az új játékosokat, hogy részt vegyenek a SNG versenyeken, ahelyett hogy mindig ugyanazt a promóció futtatnák újra és újra
                          - jobban jutalmazza a hobbi játékosokat, ráadásul érdekelté is tegye őket a folyamatosan játékban

Promóció 1
                          A játékosok egy minimum befizetés követően ingyenes SNG belépőt kapnak. Több jutalom szinten: $1,50 kupon $10 befizetésért; $30 kupon $100 feltöltésért cserébe.
                          Milyen gyakran? Egyszer.
                          Összesített nyereményalap: $1 000 000

Promóció 2
                          5 különböző bankroll challenge, amit egy 11 napos időszakon belül bármennyiszer megpróbálhatnak. Ezután a játékosoknak 20 napjuk van teljesíteni a kihívásokat.

Mindegyik kihívásnál, a előírt követelményeknek eleget tevő és sikeres teljesítő játékosok a $100 000 nyereményalapból egyenlően osztoznak.
                          Az 5 bankroll challenge:
                          - csinálj $3-ból $30-at, $2 téten vagy annál alacsonyab téten
                          - csinálj $10-ből $100-at, $5 vagy annál alacsonyab téten
                          - csinálj $30-ból $300-at, $15 vagy annál alacsonyab téten
                          - csinálj $100-ból $1000-at, $50 vagy annál alacsonyab téten
                          - csinálj $300-ból $3000-t, $150 vagy annál alacsonyab téten

Milyen gyakran? Egyszer.
                          Összesített nyereményalap: $500 000

Promóció 3
                          Véletlen módon kiválasztott SNG-k nyereményalapját felturbózzák egy kis extra pénzzel. A jutalmak változhatnak, de nagyjából:
                          Bronze SNG: nyereményalap megduplázva, leggyakoribb
                          Silver (ezüst) SNG: nyereményalap megduplázva és mindenki visszakapja a nevezési díjat
                          Golden (arany) SNG: a nyereményalap megtízszerezve és mindenki a nevezesi díj kétszeresét kapja vissza, elég ritka

Milyen gyakran? Kétszer.
                          Összesen $1 000 000 nyereményalap (2 x $500 000)

Promóció 4
                          SNG Happy Hour. 50% extra VPP és FPP minden SNG-ra kivéve Heads Up, ami "csak" 30%-al több VPP és FPP-vel kap többet (a Supernova Elite visszaélések megelőzése miatt). Lehet a Ring Game Happy Hour-al együtt vagy csak simán, egyedül fog futni.

Lehet lesznek plusz HU SNG happy hour promóciók, hogy kompenzálják az alacsonyabb VPP/FPP % növelést.

Milyen gyakran? Négyszer.
                          Összesített nyereményalap: $1 000 000 (4x $250 000)

Promó 1: $1,000,000
                          Promó 2: $ 500,000
                          Promó 3: $1,000,000
                          Promó 4: $1,000,000
                          -------------------
                          Összesen: $3,500,000 (több mint a Battle of Planets éves jutalmai összesítve)

Battle of of Planets összegzés
                          A fennmaradt jegyek kiváltásának aránya lentebb található. Mindazonáltal azok akiknek több jegy megmaradt, felhalmozódott soha nem tudta volna beváltani a jegyeit. Senki nem garantálta és nem mondta, hogy a Battle of Planets promóció örökre meg fog maradni, se azt hogy egy hónapban egynél több jegyet fel lehet használni, ki lehet váltani.

Első jegy $70
                          Második jegy $50
                          Harmadik jegy $35
                          Negyedik jegy $25
                          Ötödik jegy $20

5-nél több jegyért nincs kompenzáció. Összesen $200-t lehet kapni.

A játékosoknak 2 hónap állna rendelkezésükre, hogy kiváltsák a megmaradt jegyeiket a póker kliensben. A ki nem váltott jegyek 2 hónap múlva lejárnak. Összesen körülbelül $290 000 lesz beváltva.

Nem biztos, hogy a Battle of Planets promóció törölve lesz 2013-ban. A promóciók még nincsenek véglegesítve, a változás joga folyamatosan fenn áll.
                          Erről volt szó, azóta nem tudom hogy változtattak e rajta (tettek hozzá, elvettek belőle), de egy friss posztban megírta hogy köszöni a visszajelzéseket és kemény döntés előtt állnak.
                          Utoljára módosítva fadmin által; 2013-01-09, 12:09. Oka: a "2x"-et nem jelenítette meg rendesen

Comment

JrMontana08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            2012. december 19-én Steve Day (a PokerStars VIP, Team Online, Cash Game és Sit and Go menedzsere) az egyik külföldi fórumra ezt írta (gyorsan lefordítottam):

Erről volt szó, azóta nem tudom hogy változtattak e rajta (tettek hozzá, elvettek belőle), de egy friss posztban megírta hogy köszöni a visszajelzéseket és kemény döntés előtt állnak.

Köszi a fordítást,remélem megvalósulnak a promók!

Comment

Ezek tényleg jó promónak tűnnek: )

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.