PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

sit and go kupon

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• sit and go kupon

Sziasztok!
    Kitöltöttem a sit and go tanfolyamot és se kupont nem kaptam, se 10$-áros újra töltést.
    Ebbe a helyzetbe mi a teendő? Válaszokat előre is köszönöm.

Szia! Légyszíves írj egy emailt az ügyfélszolgálatnak a support@intellipoker.hu címre.

Üdv,
    sheldr

Comment

feltöltesz beirod az imailben kapot bonuszkodot most ugy van hogy 150vppt kell összeszedned a 10dollárért

Comment

Rendben köszönöm.

Comment

J/7 1983 j/7

meghívom J/7 1983 J/7

Comment

megcsináltam a sitand go-t és kapok 10 dolláros újratöltésű bonusz amit csak akkor kapok meg ha szereztem 250 FPP-t a pokerstarson. Az lenne a kérdésem ha már van ennyi FPP-m akkor egyből megkapom a 10 dollárt? a választ előre is köszönöm

Comment

Olyan kérdésem lenne hogy sikeresen megcsináltam a tesztet és jött egy gratuláló e-mail hogy kaptam 5db 1.5 dolláros kupont. De csak 3db-ot írtak jóvá! Ilyenkor mi van?

Comment

Szia Joe! Melyik tesztről van szó? Elvileg csak 3 kupon jár az SNG tesztet kitöltő játékosoknak, és az emailben is 3 kuponnak kellene szerepelnie! Légyszíves írd meg hogy melyik tesztről van szó! Köszi!

Üdv,
                sheld0r

Comment

Huximuxi, az FPP-ket a bónuszkóddal való befizetés után számítják!

Üdv,
                  sheld0r

Comment

Helló!
                    SIT&GO tesztről van szó.
                    Itt a kép az email-ről.
                    http://kepfeltoltes.hu/130216/N_vtel...toltes.hu_.jpg

Comment

Szia, utana nezek, es privat uzenetben jelentkezek!

Comment

Közben kaptam választ,amiben ez állt:

"Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot velünk, és elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Az automatikus levéllel ellentétben, az Intellipoker Sit & Go teszt sikeres elvégzéséért már csak három darab 1,50 $ értékű kupont írunk jóvá."

Comment

Szia, igen, ezt én is így tudtam, az emailt viszont már 3 hete kijavítottuk, így nem értem a problémát, de majd utánanézek holnap!

Mindenesetre elnézést a kellemetlenségért!

üdv,
                          sheld0r

Comment

Folyamatban...
                          X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.