PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Nem működik az IP

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Nem működik az IP

Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy a most lévő promóció keretében meghívtam egy haveromat, regisztrált is PS-on illetve itt is(Badge 922 néven), de belép és a német intellipoker jön elő, és sehogy nem tudja beírni a nickemet(rulez89) a fórumba. Mit lehet tenni? Előre is köszi!

Szia! Rá kell menni valamelyik post alatt a REPLY gombra, akkor már fog tudni írni!

Comment

azt én értem, de a NÉMET IntelliPoker jön elő neki bejelentkezésnél és nem tud mit csinálni, már pedig értelemszerűen az ottani fórum nem azonos a magyarral. Ha e-mailben küldi el a nickemet vagy más megoldást használ az nem lenne jó? Vagy akár beír a német fórumba "VALAHOVA"... Badge922 néven regisztrált amúgy tegnap.

Comment

A barátod illetve a Pokerstars számlája német? Mert akkor nem tud csatlakozni a magyar Intellipoker közösséghez!

Comment

Nem, magyar a barátom is és magyarul regisztrált a Pokerstarson is, illetve ELVILEG itt is. Csak arra tudok gondolni, hogy koleszból csinálta és emiatt van a probléma esetleg. Azt ellenőriznétek, hogy Badge922 néven történt-e regisztráció? Illetve, hogy esetleg milyen lehetőségek vannak, hogy kupont szerezzünk a versenyre. Előre is köszi!

Comment

Írjatok a support@intellipoker.hu címre egy emailt, és ott segítenek!

Üdv

Comment

Folyamatban...
            X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.