PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szint, és Pókeriskola 10$ bónusz; Köszönet

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Szint, és Pókeriskola 10$ bónusz; Köszönet

Szia!

Két problémám is van!
    Az egyik, hogy amikor végeztem a teszt kitöltésével kaptam egy 10$ bónuszt.
    Sajnos a kapott befizető bónuszkódot nem fogadta el a rendszer pedig több alkalommal is próbáltam befizetni vele. Hogy őszinte legyek jobban örültem volna neki mint a reload 100K befizető kódnak. Én nem nagyon szeretek azon játszani. Csak az idő megy vele, hogy nyerjek egy pár centet.

A másik gondom az hogy csak ebben a hónapban termeltem több mint 220 VPP-t viszont a szintem 20 alattinak mutatja.
    Így nem vagyok jogosult egy jópár video és tananyag olvasására sem. Pedig ilyen jellegű terveim lennének a karácsonyi szünetben.

Kérlek segíts, hogy mit csináljak, vagy kinek írjak.

3.
    Köszönet!

Köszönöm a versenykupont!
    A 2. helyen sikerült végeznem a sit n go versenyen.
    Az itt nyer összeget én szeretném felajánlani a Fricirics Jótékonysági koncertjére.

Kérlek ezt tolmácsold a Fricirics felé. Hogy miként rendezzem, pl játékos transzfer stb.

Ha még esetleg nyerek majd ilyen kupont
    az ott nyert összeggel is ezt szeretném tenni.

Szia! Írj egy üzenetet a support@intellipoker.hu email címre! Friciricsnek pedig írj Frici topikjába az adományt illetően! Grat a második helyhez!

Comment

sheld0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia! Írj egy üzenetet a support@intellipoker.hu email címre! Friciricsnek pedig írj Frici topikjába az adományt illetően! Grat a második helyhez!
      Szia!

Már a felajánlást el is intéztük!
      Még tegnapelőtt este a facebookon megtárgyaluk, és át is ment.

Comment

Szia.

Gratulálok a nyereményhez. Példa értékű a felajánlásod, igazi "sportember vagy"! Szerintem sokunk nevében megköszönhetem azt a sok hozzászólást tőled itt az oldalon, amivel mindenkinek próbálsz segíteni. Lenne egy kérdésem is hozzád. Írtál egy kis összefoglalót az Online póker kezdetéről történetéről. Nagyon olvasmányos a kérdésem lesz e esetleg folytatás?

Üdvözlettel: Laci.

Comment

Folyamatban...
        X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.