PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kupon???

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Kupon???

Mikor kapjuk meg a 3000Ftp-s kupont???

Szia! A 3000 FPP-s jelszóról emailben értesítünk mindenkit!

Comment

hali. nekem az a gondom.h megjött a kupon,de azt írja, amikor csatlakozni akarok.h érvénytelen. kérem a segítségeteket. köszönöm.

Comment

Szia Ocsi! Nem küldtünk kupont! Jelentkezni kell a Home Games felületén az Intellipoker Magyarország (701359) klubba, az emailben kapott jelszóval! Amint jelentkezel, elfogadjuk a regisztrációdat!

Üdv,
        Sheld0r

Comment

igen. de azt írja a kod nem érvényes!!!

Comment

oké megtörtént. jelentkezdtem

Comment

3000 FPP versenykupon

Sziasztok!

Én is teljesítettem a feltételeket, de nem kaptam semmilyen e-mailt. A verseny előtt van még lehetősgetek pótolni? Köszönöm a választ előre is.

Comment

3000 fpp verseny

Sziasztok! Szeretném kérni a 3000 fpp-s versenykupont,még nem kaptam meg.

Comment

Szia.
                  Ha jól láttam neked novemberben csak 2 fórumbejegyzésed van a többi meg decemberi.
                  A kupont meg csak azok kapják meg AKIK NOVEMBERBEN LEGALÁBB 5 FÓRUMBEJEGYZÉST írtak... tehát te így gondolom nem fogod megkapni.

Comment

maxklinyo

akkor én sekapok :-(((((((((((

Comment

Sziaszok
                      kerdezem hogy kezdö vook,es a videok mikor lesznek feltéve?

Comment

sziasztok
                        ha 1 napirok 5ször megkapom a versent ftp re 25 ere?

Comment

tanhu: Milyen videóra gondolsz? A regisztrációval kapcsolatban egy emailt kapsz majd!

Üdv

Comment

Érdeklődni szeretnék, nekem is megvannak a feltételeim hogy játszak a 3000 pontos versenyen
                            de még nem kaptam emailt, miét?

Comment

Szia! Ahogy a feltételekben áll, a szerdai nap folyamán kerülnek kiküldésre a levelek! A mai nap folyamán mindenki megkapja!

Üdv,
                              sheld0r

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.