PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Élő edzés chat probléma

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Élő edzés chat probléma

Üdv !
    Érdeklődni szeretnék, hogy élő edzés közben miért nem tudok chat-elni ? Próbáltam Chrome valamin Firefox böngészővel, megy minden csak chat-re nem tudok írni.
    a választ előre is köszönöm.

Szia, valószínűleg csak nézői státuszban voltál. Csak a résztvevőknek elérhető a chat szolgáltatás, erre viszont csak 40 hely van. Legközelebb résztvevőként iratkozz fel, és akkor nem lesz ilyen gond!

Comment

én feliratkoztam egyből ahogy lehetett, a kupont azt megkapom egyébként ?

Comment

Én résztvevőként voltam jelen, Firefoxban az asztal jobboldala nem látszott teljesen (nem fért bele a képbe), szerencsére Ricsi helye még épp igen, a tőla balra ülő már nem, de nem tudtam sajnos változtatni full screen-re állítva a böngésző nézetét sem, "csúszkát" sem láttam, ahol esetleg arrébb húzhattam volna... A chat működött rendesen...

Comment

és a belépőt megkaptad már?

Comment

A kupon a mai nap folyamán kerül kiosztásra! Türelmeteket kérjük!

Comment

okés köszi szépen, csak amiatt kérdeztem mert nekem még ez volt az első alkalom hogy részt vettem ilyen edzésen, de tuti hogy most már mindegyiket megnézem

Comment

Megkaptam ma, be is regisztráltam... Köszönet a szervezőknek!

Comment

Sok sikert a versenyen!

Comment

Folyamatban...
                  X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.