PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Nem jönnek meg a kuponok

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Nem jönnek meg a kuponok

Sziasztok!!

Már több kuponom sem érkezett meg és nem tudom az okát legutóbb az IntelliPoker Haladó kurzusát töltöttem ki és nem érkezett kupon pedig kiirta hogy számládon hamaros jóváírjuk a kupont. Mi lehet a baj??

Szia! Pontosan milyen kuponok nem érkeztek meg?

Comment

az 500$-os Beginner versenyre csak egy kupon jött meg pedig mind a kétszer jól kitöltöttem a tesztet.

Comment

Kedves sheld0r

a 3000fpps versenyre mikor tudom meg hogyha kaptam kupont??

Comment

A 3000FPP-s versenyre emailben kapjatok meg az utasitasokat, valoszinuleg a verseny elott 2-3 nappal.

Comment

én a sit n go tesztet csináltam meg és még nem kaptam meg az ott emlitett versenykupont... kell még esetleg valamit csinálnom érte a teszte kivül?

Comment

Szia, elvileg semmit, és automatikusan meg is jönnek. Kaptál üzenetet, hogy a kkuponok úton vannak?

Comment

400 dolláros esti intellipoker verseny

A tegnapi edzésen résztvevők, mikor kapják meg a kupont a mai versenyre?

Comment

scottcarson8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A tegnapi edzésen résztvevők, mikor kapják meg a kupont a mai versenyre?
                  +1 érdeklödő!

Comment

Eddig minden kupont megkaptam,köszönöm szépen!

Comment

már be is neveztem) köszönöm

Comment

Tegnap az h volt a vendég meg a résztvevők az edzésen??

Comment

ati13888

üdv nemkaptam meg a ferrolkuponomat a hivd meg barátod a a ferrorokra pedig meg hivtam?

Comment

ati13888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            üdv nemkaptam meg a ferrolkuponomat a hivd meg barátod a a ferrorokra pedig meg hivtam?
                            Sziasztok én se kaptam meg a kuponomat, már tegnap jeleztem de még mindig semmi.

Comment

lajos71: A freerollon a 2012 december 10. és 18. között regisztrált játékosok és meghívóik vehetnek részt. Te 2012 december 4.-én regisztráltál, így sajnos nem vagy jogosult a freerollon való indulásra.

ati13888: A te nevedet egyetlen meghívottad sem jelölte meg a fórumban, és mivel a rendszerünk csak a 2012 december 10. és 18. között regisztrált játékosok bejegyzéseit veszi figyelembe, így sajnos te sem vagy jogosult a freerollon való indulásra! A szabályzatban és a fórumban is többször, nyomatékosan leírtuk a szabályokat, vagyis, hogy az általad meghívott játékosnak kell egy bejegyzést írnia a fórumba, amelybe leírja a meghívója nevét.
                              Utoljára módosítva sheld0r által; 2012-12-20, 15:57.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.