PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

gyors help plz

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• gyors help plz

Ma reggel kitöltöttem a sit n go tesztet, de nem kaptam e-mailt a befizetéskor használandó jelszóval.
    Kérlek titeket, írjátok meg, mit kell majd beírjak befizetéskor, hogy aktiváljam a 10 USD újratöltési bónuszt! Hamar plz!

verba29
    verba3@citromail.hu

Szia! Minden információt megtalálsz ezen az oldalon (az oldal alján): http://www.intellipoker.hu/articles/Teszt-julalmak.

Comment

tesztek

szia!abban szeretném a segitségedet kérni hogy hogy tudnám a teszteket kitölteni mert semelyiket nem tölti be!

Előre is köszönöm

evybaba22

Comment

Szia! Milyen böngészővel próbáltad?

Comment

evybaba22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia!abban szeretném a segitségedet kérni hogy hogy tudnám a teszteket kitölteni mert semelyiket nem tölti be!

Előre is köszönöm

evybaba22
          próbáld Mozzillával v Google Chrome-al azzal biztos menni fog!

Comment

tesztek

köszi a segítséget de nem tölti be egyikkel sem!!

Comment

Nem tudom mi lehet a probléma, nálam tökéletesen működik.

Comment

Kérdés

Tudnátok abban segíteni nekem,hogy tudok ide barátot meghívni??Vagy külön nem kell csak elég ha beírom a nevét? a játék miatt illetve a kupon miatt kérdezem.Vagy,hogy is működik ez az egész?
                Köszi!

Comment

Szia! Itt van egy videó arról, hogyan kell nevezni!

http://www.intellipoker.hu/articles/...aidat-freeroll

Üdv

Comment

azt szeretném kérdezni hogy ma kitöltöttem az alap tesztet és meg is kaptam az automatikus emailt és mikor fogom megkapni azt a kezdőknek szánt kupont . a választ előre is köszönöm

Comment

és még azt szeretném kérdezni hogy ha két barátom is meghívom és mindaketten pénzt nyernek ezen a barát meghívásos promocion akkor a kettejük összegét kapom meg?

Comment

alapszintű teszt jutalom

Szia!az lenne a kérdésem hogy mikor kapom meg az alapszintű teszt sikeres kitöltése után járó 500$ beginers tournament kupont?mar lassan egy hete sikeresen kitöltöttem és még nem kaptam meg!!köszi a választ előre is!!

evybaba22

Comment

Szia evybaba! írj egy emailt légyszíves a support@intellipoker.hu címre!

Üdv,
                          sheld0r

Comment

Szia huximuxi, elvileg hamarosan rajta kell lennie a számládon a kuponnak! A másik kérdésedre pedig igen a válasz, mindegyik pénzbe ért meghívottad után megkapod a nyereményüket!

Üdv,
                            sheld0r

Comment

szeretném megkérdezni hogy miért nem tudok beregisztrálni a home game klubba tudna segiteni valaki? mert amit az oldalon elmondanak és adnak egy kódot ami 701359 és azt mondja a meghivó kodhoz ird a pokersuli kódot azzal nem enged belépni mi a teendő kérném segitsen valaki

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.