PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ez már kicsit morbid

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• ez már kicsit morbid

boomplayeren nézegettem lejátszásokat a team pokerstars pro tagoktól. Kiváncsi voltam, hogy egyes helyzetekben hogy játszák meg a kezeiket a pro-k. Beleakadtam ebbe a gyöngyszembe.
    Egy cseh TPP tagnak sikerült belekeverednie...
    Életemben nem láttam még ilyen peches leosztást! Aki eddig panaszkodott, hogy milyen peches, ezután a lejátszás után biztos meg fog változni a vélemenye a "bad beat" szóról

http://www.boomplayer.com/poker-hand...486_C927CD8584

Végre egy igazi bed beat

Comment

WOW!
      Hát nehéz eldobni egy dáma pókert!Sokszor még a két párhoz is ragaszkodik az emberfia.
      Nem tudom bad beatnek számit-e, de szerintem ide illik.Minden részlet sajna nincs meg,mert utána meg is szünt az asztal.
      Mikrotéten sit&gó versenyt játszottam.Hátsó pozicióba ültem.Lapjaim Atref ,A bubi.Egy emelés elöttem 200-ra,30 $ különbség volt a zsetonjainkba 5000$, körül járhattunk , kb átlag körül.Tartottam ,mindenki más dob.Flop 10kör, 5treff,8 kör.Elenfelem emel 200.Visszaemelek 400,mire all in ment. Lapok mutatása.Ellenfelemnél A káró,A kör.meg is nyugodtam,hogy osztás lesz,de sajnos két kör még lejött,így szín sora lett.

Comment

Ez egy igen komoly visszajátszás. Valóban igencsak elör érezhette magát az úriember és inne látszik hogy mikor azt hisszük hogy nuts-unk van néh néha beesik egy ilyen és na ilyenkor már valószínű hogy jön a tilt.

Comment

Nem hiszem, hogy tiltre került volna AABenjaminAA

Jól játszotta meg, egy ilyen szituációt sose szabad nitként kezelni és félni hogy jaj biztos jobbja van. Ennél kevesebbel is tönkre kell mennie az embernek egy-egy körben.

Balszerencsés leosztás, de az ellenfél is jól leplezte a színsorát. Jó pár gyengébb kombinációt mutathatott volna ezzel a játékkal.

gg wp

Comment

Ez a leosztás mindenképpen meg fog maradni a cseh játékos tudatában.
            Az egy dolog, hogy profi játékosoknak már valamilyen szinten kezelniük kell a tilt helyzetet, na de ha már egy ilyen leosztás után nem ül ki asztalokról egy kis időre, akkor semmi után Kiváncsi vagyok, hogy mi volt a reakciója.
            Amúgy az egyik oktatóvideóban valamelyik külföldi PS pro tag is mondta az egyik megjátszásánál, hogy valószinuleg tilten volt és azért játszotta meg rosszul kezét. Ha jol emlékszem Moneymaker-nél láttam ezt.

Comment

Ez is ´´kicsit´´ morbid,mire is képesk az oroszok bonkészés kozben bukkantam rá http://www.youtube.com/watch?v=FiPvWLA6rI4

és még csodálkozunk hogy a legkisebb párokat sem képesek dobni
              ok még a semmit se dobják el

Comment

Ez mi már!!!???
                http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...359_8C567BEA64
                Egész nap szivatott ez, de azért ez már durva -_-
                Utoljára módosítva craslorg által; 2014-03-03, 06:37.

Comment

APoKeRmEsTeR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez mi már!!!???
                  http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...359_8C567BEA64
                  Egész nap szivatott ez a sz.r de azért ez már durva -_-
                  Bocs, de ilyet ezret láttam már, és szerintem még csak nem is többet, de legalábbis biztos, hogy nem sokkal többet a vesztes, mint a szerencsés oldalról!

Comment

Megbocsátok.
                    De azért elég rosszul esett NEKEM, hogy le jött River-en a K.
                    Utoljára módosítva craslorg által; 2014-01-14, 19:30.

Comment

A szombat reggeli kávé mellé egy bad beat

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...669_F0C262673B

Sajnos mostanában teljesen mindegy milyen téten milyen versenyen indulok el ez a vége.

Comment

kicsit lemákolt..
                        de végulis versenyben maradtál nézd a pozitiv oldalát

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kicsit lemákolt..
                          de végulis versenyben maradtál nézd a pozitiv oldalát
                          Jah igen még kb 3 leosztás elejéig.

Egy tripla után jött még egy JJ de ezen a versenyen mostanság felesleges elindulni. 25 000 laza mindennel játszó callingstations játékoson átrágni magadat szinte lehetlenség.
                          Valaki lőjjön le ha mégegyszer használom a 100K befizető bónuszkódot!
                          Ez nem verseny, ez egy orosz roulette játékkal ötvözött bingo.

Még az elején, amikor indult ez a promó voltam pár döntő asztalon.
                          De most annyira felhígult a mezőny hogy kb 1-2 $ érték van benne egész hónapra lebontva.

Comment

Miért használod a 100K bonusz kodot? Chromstar szinten már ingyen megkapod a kupont. Néha én is elindulok rajta,három naponta kb. mert ez komolyan orosz rulett...

Comment

payac2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Miért használod a 100K bonusz kodot? Chromstar szinten már ingyen megkapod a kupont. Néha én is elindulok rajta,három naponta kb. mert ez komolyan orosz rulett...
                              Nagy ritkán játszom ezeket a befizető freeroll versenyeket.
                              Régebben nem is értem, hogy hogyan sikerült rajta több alkalommal is Döntő asztalra érnem!
                              Sajnos Mostanában annyira nem megy a PokerStars, hogy erősen gondolkodom a váltáson. Csinálok egy rollt a Full Tiltre és talán a PokerStars.FR oldalra. Elegem van az Oroszokból!

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.