PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ez fájt...

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• ez fájt...

Nem tudom, hogy ez bad beat-nek számít-e, de fájt. Király pár nálam, másik kettőnél ász+alacsony kisérő. Lejön egy bubi póker .

mondjuk az hogy lejön az ász annak nagyobb esélye lett volna, hogy úgy kapsz ki. De még igyis te voltal a legnagyobb esélyes a partiban. Preflop mentetek all in?

tegnap egy floppol király szettemet verte el egy flöss.
    Preflop 4BB-t callolt J 3-ra az egyik ellenfél... wtf????
    nekem KK volt kézen
    aztán lemákolt..

Comment

Az is szép.
      Igen, preflop allin volt.

Comment

ezek sem rossz vereségek, de nekem tegnap előtt volt egy kafa bukóm, szitu:

KK nálam kézben, 32k stack vak: 300/600
        pre-flop hívok 4k-ig, erre kapok 2 all-int szintén ennyi zsetonnal, all-in mentem én is
        mutatás QJ és QJ ráadásul még különböző színnel is
        flop: 6.7.Q turn: J river J

ennek ebben a formában azért nem sok vszínűsége volt, de azért vicces

Comment

Nem semmi.
          Kiváncsi vagyok, hogy lett volna valaki, aki eldobja a helyedben... nem hiszem.

Comment

Az egyik embert AA tettem , másikat meg nálam alacsonyabbra, JJ v QQ-ra, mert úgy adták meg, h nem is gondolkoztak rajta
            nah de hát van ien.... mjad legközelebb :P

Comment

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...071_417356D7E8

NA EZ VOLT A FÁJDALMAS....

Comment

drproctor10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                pre all-in, végkimeneteltől függetlenül.

Comment

JrMontana08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  pre all-in, végkimeneteltől függetlenül.

megvolt rá az okom,hogy csak call volt...

Comment

és egy újabb gyöngyszem.
                    http://www.boomplayer.com/poker-hand...440_5F7B1C6552

Mielőtt felmerülne kérdésként,időhúzás miatt volt csak call,hátha közben kiesnek még,pontversenyről beszélünk...

El kell mondanom,hogy kissé megingott a bizalmam az RNG-ben,folyamatosan 1-2 out-ok ellen sikerül vesztenem.folyamatosan.

Nyilván a TT jobb induló,de amikor meglátod a floppot,hihetsz is benne,hogy ESETLEG megnyered.
                    DE lófaszt,nem nyered meg.A két órán át feszeskedő,2-3 handet játszó enemy bemákolja.Mert ez véleményem szerint,az volt.

A sírás tárgya nem a kiesés,hanem a hogyan.

Comment

jobb kezdőhandje volt egyértelműen a 10-es párral. Igy hogy preflop all in mentetek még te érezheted magad szerencsésnek, hogy lejött egy 7-es (a 2 out nem főnyeremény megjegyzem)
                      Azonkivül a másik játékos K 9-el ő sem kezdett nagyon mögötted. 2 over card-ja volt (6 tiszta out, + szinhuzó). Vele ilyen 50-50% arányban mentél volna.
                      Szóval ki lehet jelenteni, hogy függetlenül a floptól a preflop all in helyzetben nagyon rossz helyzetben voltál. Mákoltál egy floppot, az már csak ráádás volt, hogy neki is lejött a fullhouse.
                      Az teljesen más helyzet lett volna, hogy ha mondjuk mindenkinek van kb 6000 zsetonja. Preflop 800-as hivás, mindenki csak callol. Flop után all in mész a full house-al, megadják és azután luckol egy 10-est turnon. Úgy teljesen jogos lenne az idegeskedésed.
                      csak okosan, take it easy

Sok sikert a továbbiakban!

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        jobb kezdőhandje volt egyértelműen a 10-es párral. Igy hogy preflop all in mentetek még te érezheted magad szerencsésnek, hogy lejött egy 7-es (a 2 out nem főnyeremény megjegyzem)
                        Azonkivül a másik játékos K 9-el ő sem kezdett nagyon mögötted. 2 over card-ja volt (6 tiszta out, + szinhuzó). Vele ilyen 50-50% arányban mentél volna.
                        Szóval ki lehet jelenteni, hogy függetlenül a floptól a preflop all in helyzetben nagyon rossz helyzetben voltál. Mákoltál egy floppot, az már csak ráádás volt, hogy neki is lejött a fullhouse.
                        Az teljesen más helyzet lett volna, hogy ha mondjuk mindenkinek van kb 6000 zsetonja. Preflop 800-as hivás, mindenki csak callol. Flop után all in mész a full house-al, megadják és azután luckol egy 10-est turnon. Úgy teljesen jogos lenne az idegeskedésed.
                        csak okosan, take it easy

Sok sikert a továbbiakban!
                        Köszönöm, az építő hozzászólást ! !! :-)

Nagyrészt egyet értek!
                        OK,mák-remák hand volt,én is belátom.Viszont a remák része fájt,(szerintem) joggal gondolhattam,hogy megvan a parti.A TT-nek pedig,főnyeremény volt a 2 out-ja...
                        Mondjuk riveren,még nekem is jöhetett volna,az az 1 db .-)

Nem tudom,te játszol e,ebben a ligában,de a "csak okosan,..." dolog itt nem müködik :-) :-) :-)
                        GL

Comment

ezért vagyunk itt

dühitő helyzet, de lesz még ettől sokkal jobb és rosszabb is biztosan..
                          nem játszok, nincs hozzá időm és türelmem se hogy őszinte legyek

rengeteg játékos, sok érdekes (logikátlan) szituáció -- ahhoz hogy ilyen sok játékosból a mezőny elején végezz jó lapjárásra és pár szerencsés szituációra van szükség. Ha csak a legjobb kezeket játszod meg, akkor a vak esz meg. Főleg már kicsit nagyobb vakoknál, és ilyenkor gyakran meg is esik, hogy nem jönnek a jó kezdő handek. Ha pedig nagyon gyenge a ranged, illetve limpelsz sokat pozición kivül úgyis ügyesen elfogy a zsetonod.
                          Tapasztalataimból rájöttem, hogy az elején kell valahogy a többiek föle kerekedni zsetonban. Aztán egy esetleges bad beat után is talpon birsz maradni, nem esel ki. A preflop all in-okat nagyon erős kezdő kéz nélkül inkább csak a short stack játékosoknak kockáztassunk. Mondjuk ha 20-30% zsetonja van mint neked. Főleg ha az előző partiban elvesztette a zsetonja nagy részét, ilyenkor idegesek szoktak lenni és sokan gyakorlatilag bármire all in mennek utána, Sokszor ilyeneken kapom össze a zsetonokat. Persze ezt is csak pozicióbol érdemes csinálni és helyzettől függően...

Comment

Nekem tegnap volt "fájdalmas" egy CG-ben. Azért az idézőjel, mert preflop dobtam a 99-emet.
                            A partin előttem valaki limpelt. Én CO-n emeltem 4 BB-nyit, mögöttem a gomb viszont AllIn ment (Kb 45 BB-nyire). Mivel az előttem limpelő is megadta, így azért a 99-el én kiszáltam. Flop: 99x
                            Örvendtem vala, de kitartottam és szűk 1 óra múlva azért összejött egy J poker. Igaz, sajnos akkor a kisebb emelésem se adták meg turnun, pedig volt lent K és A is, de sajna nem volt náluk
                            Szóval többféle verzió van az "ez fájt" kifejezésnek, tudni kell kezelni. Én a 99-es foldomon egy jót nevettem és játszottam tovább.

Comment

Nekem tegnap volt "fájdalmas" egy CG-ben. Azért az idézőjel, mert preflop dobtam a 99-emet.
                              A partin előttem valaki limpelt. Én CO-n emeltem 4 BB-nyit, mögöttem a gomb viszont AllIn ment (Kb 45 BB-nyire). Mivel az előttem limpelő is megadta, így azért a 99-el én kiszáltam. Flop: 99x
                              Örvendtem vala, de kitartottam és szűk 1 óra múlva azért összejött egy J poker. Igaz, sajnos akkor a kisebb emelésem se adták meg turnun, pedig volt lent K és A is, de sajna nem volt náluk
                              Szóval többféle verzió van az "ez fájt" kifejezésnek, tudni kell kezelni. Én a 99-es foldomon egy jót nevettem és játszottam tovább.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.