PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

AQ

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• AQ

Az utolso idoben szinte lehetetlen nyernem AQ-val,mind1 mijen versenyen veszek részt
    Ez is magáért beszél http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...978_1DF857E5D3
    Szerintem jol játszottam meg-vagy még se? De a lényeg: az utolso 10 esetbol csak nyertem AQ-val...
    Igy csak ossze szedtem a sok minusz pontot,de remélem hogy bejutok a ligába így is,mert már e honapban nemtudok tobb ver. játszani,holnap be kell fekudnom hátgerinc mutétre....:-(
    Utoljára módosítva payac2 által; 2013-01-20, 20:28.

Csak azért mert veszítettél, ne hidd azt hogy valamit rosszul csináltál. Ilyen a póker. Amíg az ellenfelednek vannak out-jai, addig azok akármikor bejöhetnek. Balszerencsés leosztás, de ezt a szituációt bármikor be kell vállalni.

Az utolsó mondatra nem tudom mit mondjak. Senki nem mondta, hogy amikor AQ-d van, akkor 10-ből valahányszor kell nyerni + nem hiszem hogy a "fejben számolás" pontos statisztikának számít.

Sok sikert & jó játékot!

Comment

kimondottan tetszik ez a megjátszásod!
      Ilyen kezdőhand-del egy komolyabb játékos egy középső poziciós 4BB hivásra kisvakból dob abban biztos vagyok. Lehet, hogy most ő nyert, de hosszútávon igen veszteséges lesz a játéka azt garantálom

Sok szerencsét a továbbiakban

Comment

Folyamatban...
      X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.