PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Na ez bad beat

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Na ez bad beat

A,Aval 3BBt emelve szálltam játékba, SnG középszakaszban, kisvak megadott, nagyvak Vissza emelt, én Allin toltam, mindenki megadott. Mutatás: nekem A,A kisvak 8,A, nagyvak 8,8

Ez mitől bed beat? Ez lapütközés, de a parti további részéről nincs infó, hogy esetleg neked pókered lett és azzal buktál (bár jelen lapokkal ez kivitelezhetetlen).

Comment

Sőt itt az esetek 80 százalékában viszed a partit
      Utoljára módosítva fadmin által; 2013-01-10, 19:08.

Comment

nem nekem volt bad beat, hanem a kisvaknak

Comment

Neki se volt bed beat. Bed beatnek azt nevezzük, ha egy egyébként kiváló kéz - straight flush, poker - vereséget szenved. Ez puszta szerencsétlen lapütközés az SB-nek, aki - bár nem ismerem a zsetonméreteket - idióta volt, ha ilyen lappal megadott úgy emelést, hogy ketten is beszálltak. Persze, ha már alig volt zsetonja, akkor még érthető is.

Comment

Attól független visszed a potott

Comment

..........

osztógombon 4-4 a"kézben".
              hárman csak belimpeltek,beemeltem 3vakot,megadták.

flopon 4-4-A,három színben,végig passzolták,meghívtam a kasszát,1 dobta.

lejött a turnre 8(negyedik szín)megint passzok,megint kasszát hívtam,1 tartotta.

jött a river 8...passzolt az egyszem bent maradt játékos-toltam egy allint,megadta.

mutatás: 88at "szorongatott".....

gratuláltam neki,és 2 hónapig nem volt kedvem játszani még passziánszt sem

Comment

kisssgyuresz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                osztógombon 4-4 a"kézben".
                hárman csak belimpeltek,beemeltem 3vakot,megadták.

flopon 4-4-A,három színben,végig passzolták,meghívtam a kasszát,1 dobta.

lejött a turnre 8(negyedik szín)megint passzok,megint kasszát hívtam,1 tartotta.

jött a river 8...passzolt az egyszem bent maradt játékos-toltam egy allint,megadta.

mutatás: 88at "szorongatott".....

gratuláltam neki,és 2 hónapig nem volt kedvem játszani még passziánszt sem
                Na, ez a bad beat!!!

A passziánsz azért nem jó játék, mert sosem fizet ki az ellenfél, ha jó a lapod!
                Ez a fenti leosztás nincs meg véletlenül a boomon?

Gyönyörködnék benne!

Comment

Viszont a passziánszban nem is bukhatsz, így tuti nem leszel veszteséges
                  Megjegyzem, létezik páros passziánsz is - nem is rossz -, így ott még akár ki is fizethet az ellenfél, ha tétre játszotok.

Comment

Ha nyereséges játékot akartok nem kell más kártyajátékra áttérni.. Én találtam egy másik verziót, ami nagyon hatásos bir lenni.
                    Próbáljátok meg kicsi kocsmákban megrendezett pókerversenyeket.. Nagyon bután játszanak (90%), még gyenge abc pókerrel is sima ügy elverni őket. Aztán amikor már az a jópár sör és pálinka eléri a hatását némelyik ellenfélnél, egyenesen meg is lehet könnyen 3-4-szerezni a stacket

Comment

Ez szép volt :

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...541_6303282DAE

Comment

Nem vagyok az a nagy bad beat sztorikat mesélő típus.
                        Sőt hogy őszinte legyek az ilyen típusú handhistoryk olvasása közben rendszeresen azt veszem észre, hogy nem is bad beatről beszélünk, hanem egy agyonlassított párt vagy rosszabb esetben egy szettet csuknak össze, vagy egy párosodott boardon nem tudnak elengedni egy fölé párt.
                        Sajnos sok esetben történik meg az a pókerben, hogy olyan szituációkba kerülhetünk, amikor jobban átgondolva el kellene engedni a nagyon erős induló kéznek számító lapunkat.
                        Sok leosztás meg éppen azért válik bad beat leosztássá, mert nem vesszük figyelembe az asztal textúráját. Ezek amatőr hibák. meg kell tanulni eldobni lapokat, főleg ha kevés információval rendelkezünk az ellenfélről.
                        Persze itt most nem azokról a szituációkról beszélek, amikor egy fish összecsukja valami szeméttel a kezünk ben lévő Mostert.
                        Örülni kell annak, ha ellenfelünk egy 17%-os lappal motorozik ellenünk.
                        Lessz olyan hogy akár egymás után 6-7 alkalommal is kikapunk egy AA val. minnél kissebb téten játszunk ez annál sűrűbben fog előfordulni.
                        A Bad beat akkor van, amikor mindketten önként tesztek be pénzt is és nem egy freerollon küzdötök. A freerollokon történt mákolások nem bad beatek, csak kellemetlen leosztások. Max a beleölt idődet kockáztattad.
                        De pénzedbe nem került.
                        Ha már mindenki önként befizetett akár 1 centet is akkor már bad beat, mivel pénzt fizettél be és azt veszítetted el.

Comment

Nekem akkor az bad beat volt mikor egy 27 dolláros ko turbon 2-3000 indoló volt és már csak 60-70-en voltunk én azt hiszem kb a 10-11. helyen álltam mikor AQ volt nálam nagyvak voltam a cutoff ugye hívott miután mindenki dobott,én meg mivel elég tág range-el szoktak onnan hívni meg ugye AQ teljesen jó volt adott szituban visszatoltam allint ,megadott JJ.val jött az A a floppon éééssss mi volt a river,na mi??? Hááát perszee hogy a jó öreg J Tudom h ez elég egyértelmű szitu, de akkor is szíven szúrt az a river

Comment

Jó kis lapütközések voltak..és csak Te kerüldetéél ki belőle jól...mondjuk személy szerint AA-ra 5bb-t szoktam emelni..3-at még viszonylag sokan/oroszok/ bármivel adják

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha nyereséges játékot akartok nem kell más kártyajátékra áttérni.. Én találtam egy másik verziót, ami nagyon hatásos bir lenni.
                              Próbáljátok meg kicsi kocsmákban megrendezett pókerversenyeket.. Nagyon bután játszanak (90%), még gyenge abc pókerrel is sima ügy elverni őket. Aztán amikor már az a jópár sör és pálinka eléri a hatását némelyik ellenfélnél, egyenesen meg is lehet könnyen 3-4-szerezni a stacket
                              csak nehogy úgy járj mint a pókerarcokban elveri valaki a segged:-
                              )

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.