PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mekkor a legnagyobb bukásod?

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Mekkor a legnagyobb bukásod?

Egyszer megcsináltam azt a nagy butaságot hogy az akkori fizetésemet tettem fel a pókerre.Gondolkodtam hogy üljek be egy nagy vakú asztalhoz, vagy nevezzek be egy nagy összegű nevezési díjú asztalhoz, vagy csupán egy head sap asztalhoz.Mind a hármat kipróbáltam és buktam.Mindenkinek azt javaslom ha ilyen fordul meg a fejében akkor nagyon fontolja meg mit csinál.Mostani fejjel már másképp csinálnám, de a tanulópénzt én már befizettem.Nem szabad és nem is nagyon lehet egyről a kettőre meggazdagodni.A póker játék és élvezni kell.

Amenyiben szerencsejátéknak tekinted a pókert,bármennyit befizethetsz a biztos bukás tudatával! A pókertőkéd menedzselése nagyon fontos dolog a nyeréshez,na meg fegyelem és egy jó stratégia! A teljes tőke 1% val játszom,nincsenek nagy nyereményeim,de a befektetett centek hosszútávon megtérülnek! Üdv.

Comment

Nekem 5 év egy nővel, aki végig csalt.. Ő jól tudott blöffölni..

Comment

Nekem 7 dollár, ez nem nagy, remélem fogok majd több száz dollárt is bukni, mert csak a bankrollom 15%át játszom meg egy nap. Szerintem mielőtt nagy pénzt akar bukni valaki előbb tanuljon meg kis pénzt bukni. Nagy pénzes asztalhoz ülni olyan mint ha kidobnád a pénzed, jobb ha oda adod és elmégy inni egy sört.

Comment

Volt egy barátok, aki eladta a kocsiját, s bement a prerssoba. Edig nem gond, de ott beledobálta egy játékgépbe. Másnap visszament, s alkoholos filccel ráírta a rendszámot. Ekkor javasoltam neki, hogy adja legközelebb nekem, s másnap a felét visszaadom neki. Kérdezte miért csak a felét? Na hallod így is 50 %-ot kaptál vissza, míg a gép 20 %-os nyerésre van állítva

Kiindulva ebből azt vallom, hogy csak annyit játsz el, ami nem fáj sem neked, sem a családodnak. Van akinek a 20 dolcsis beülő is baromi sok. (ez egy heti cigim) S van aki inkább beül valamelyik satra, s úgy próbálja ki magát egy nagyobb versenyen - ha bejut -. Így játszottam a multkori Micro sorozat 13 mérkőzésén, ha jól emlékszem

S hogy mi volt a legnagyobb bukásom? Hát olyan eddig még nem volt szerencsére

Comment

...

13$ de ez azért bosszantó mert zsinórban 1,5 ös gamekben......

Comment

nekem a legnagyobb bukóm nl25-ön volt 6max cash game asztalon 90 dollár, pre flop QQ vs 10-10 összementünk és turn-re esett neki a szett :S

Comment

Nekem a legnagyobb bukásom még régen volt fafejű voltam 200 dollar nl8on

Comment

Húsz dollár nl4-en fullring asztalokon.

Comment

Hááát ha a versenybeülőket nézzük akkor egy WPT beülő volt 3500€ ért ahol egy Bolond német erősnek érezte a 22 párját az én AKs lapom ellen AK3 floppon turn 4 river 5.
                    Online 700$ versenybeülő kiestem a buborékban
                    És egyszer buktam egy CG asztalon Online egy 800 Angol Fontos kasszát.
                    Élőben egyszer egy millió feletti kasszát buktam floppolt fullal river póker ellen.
                    De akkor még jobbak voltak az anyagi körülményeim.
                    A versenyekre pedig általában szatelitekről jutottam be.

Comment

MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hááát ha a versenybeülőket nézzük akkor egy WPT beülő volt 3500€ ért ahol egy Bolond német erősnek érezte a 22 párját az én AKs lapom ellen AK3 floppon turn 4 river 5.
                      Online 700$ versenybeülő kiestem a buborékban
                      És egyszer buktam egy CG asztalon Online egy 800 Angol Fontos kasszát.
                      Élőben egyszer egy millió feletti kasszát buktam floppolt fullal river póker ellen.
                      De akkor még jobbak voltak az anyagi körülményeim.
                      A versenyekre pedig általában szatelitekről jutottam be.
                      Akkor ezt igazából nem buktad, hanem csak nem nyerted meg. Ez is piszok bosszantó, de mégsem olyan, mint a limóból kisazállva befizetni egymilliót, aztán hazasétálni slusszkulcs nélkül, alsógatyában!
                      Vagy a 3500€-t kifizetted zsebből? Mert az már csinos bukta lenne!
                      Ezek után már érdekelne a legnagyobb nyereményed is!
                      GL

Comment

Elnéztem a beülőt

Ezen betojtok a röhögéstől!

Egy másik teremben épp csak elkezdtem építgetni a rollomat, többnyire double up sng-ken, meg párcentes freerollokon. Olyan 10 € körül jártam, amikor megjelent az üzenet, hogy az ilyenmegilyen nevű verseny öt perc múlva kezdődik, még lehet nevezni.

A név ismerős volt, mert egyszer már indultam rajta. Pontosabban a freeroll szatellitjén. Gyors klikk klikk klikk és már be is neveztem ... a 8€-s főversenyre, amit még csak észre sem vettem.

Jó laza csuklóval bukogattam az elején, nem értettem, mit feszeskedik mindenki. Egy-egy megadó? Olcsójánosok! - gondoltam. Csak monsterrel játszotok? Mi van itt ma?! Aztán a szemem sarkából megláttam a számlám állását. MIIIIIIIIIIIII??????????????
                        2€?????????????? És hol a többi?!
                        Persze, befektetve a belépőbe!
                        Ekkor az 1500 induló zsetonból még volt vagy 200... Már értettem a feszeskedést, meg mindent, és egy pillanat alatt leizzadtam. Ekkor már hiába feszültem be. Sőt, kár volt. Rögtön eldobtam a 36s-t, amivel sorom lett volna. Aztán megjátszottam az AQ s-t (5BB - allin), amivel ász magas kezem alakult zsebpár ellen.

Jó, 8€ nem a világ, de egész másképp terveztem elkölteni. Bankrollt és bankroll menedzsmentet akartam. Ennek természetesen lőttek.

A maradék pénzemmel még két sng-re tudtam befizetni. A mezőny általában gyönge, négyből háromszor dupláztam előtte. Most persze lapsivatagba tévedtem - mind a kétszer buktam. Nincs tovább, tönkrementem.

No money - jöhet a freerollokon nyüglődés ott is!

Comment

Ez is egyfajta bankroll menedzsment Csak nem a legtökéletesebb

Comment

Én kb 150 dollárt buktam hu-ban.

Comment

Kábé 200$ ment a levesbe a rush mtsng-ken, hagytam is a fenébe az egészet.
                              Szerencse a szerencsétlenségben, hogy már plusz léből buktam, de így sem örültem annyira a dolognak...

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.