PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Nem rám jár a Bad Beat!! :DD

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Nem rám jár a Bad Beat!! :DD

Manapság nem igazán van rossz sorozatom!!
    Nézzük meg ezt a party-t, szerintem igen is én voltam a szerencsés ebben a handben.
    Attached Files

Szép!

Comment

Nekem hasonlo keppen alakul csak kicsit rosszul jarta JJ vs 99 flop J 8 Q allin call turn river 9 azt hidtem kiesek a székből

Comment

Végre valaki normálisan használja a fórumot.

- jó helyre ír (nem csak abba a 2 igen népszerű szekcióba)
        - tesz képet/hand history-t

Upswingben gazdag boldog új évet!

Comment

youman95 haveromnak volt nemrég hasonló esete
          Pot limit omahát játszottunk....
          Flop után all in ment 9-es pókerre
          A srác 9 9 10 10 10 full house-al call-olt
          Turn jelentéktelen
          Riverre pedig megérkezett neki a 10es póker
          Utólag értékelve csodálkozok, hogy a notebook nem repült a szekrénynek a river után
          20 dollár volt a kasszában...

Comment

hát jól tette, mert 20dolcsi nem ér meg ennyit...
            bár monjuk ez elég peches vereség volt...

Comment

lol, elég durva bár azért nem sok olyan notebook van, amit egy 20$-os pot elvesztése után nekivágnék a falnak!

Comment

nem a notebook értékéről van szó, hanem inkább az akkori pillanatnyi idegállapotáról haveromnak Majdnem az egész bankrollját rárakta a floppolt pókerre (én is rátoltam volna) és lejött az az 1 out.... LUCKER of the year!!

Comment

hát igen, meg kell hagyni, óriási mák volt lehet nekem is kellett volna vennem pár "mély levegőt" ezután ...: : D

Comment

Nem írtad el a potot egy nullával?
                    : DDD

Comment

igaz, ami igaz én még nem láttam élőben póker vs póker bad beat-et.

Büszke lehet rá a haver!

: -)

Egyébként: teljes bankrollt csak royalra! (láttál már közelről?) esetleg str fl-re, de csak ha a te lapjaid közül legalább egy a fölső végén van, vagy a közepén, de akkor úgy, hogy fölötte már csak legföljebb két lap legyen a boardon a river után (turn után 1 , flop után 0).

Nekem már volt ütött str fl-öm, és már ütöttem AK-s fölsst str flössel...

Comment

Mostanság ilyen szerencsém szokott lenni

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...014_12D9E29A59

Comment

ez még friss:

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...115_7F655CB26E

Nagyot flopolt az ellenfél. Hiába hogy gyönyöru indulókezem volt, de szükségem volt a river mákolásra. Rég volt már ilyen, hogy én luckoltam volna
                          Amúgy szerintetek hogy lehetett volna még jobban ezt megjátszani?
                          Az a probléma, hogy még ha 3 vagy 4BB-t is hivok preflop, akkor is biztosan megadott volna hátsó pozcióból ilyen lapokkal. Sőt tudni, hogy ilyen kis tétes MTT-ken kevés játékos van, aki ilyen indulókezet dobna. Aztán a flop után meg már nem lehetett volna kiszedni a kezéből, olyan jó keze lett.

Comment

tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ez még friss:

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...115_7F655CB26E

Nagyot flopolt az ellenfél. Hiába hogy gyönyöru indulókezem volt, de szükségem volt a river mákolásra. Rég volt már ilyen, hogy én luckoltam volna
                            Amúgy szerintetek hogy lehetett volna még jobban ezt megjátszani?
                            Az a probléma, hogy még ha 3 vagy 4BB-t is hivok preflop, akkor is biztosan megadott volna hátsó pozcióból ilyen lapokkal. Sőt tudni, hogy ilyen kis tétes MTT-ken kevés játékos van, aki ilyen indulókezet dobna. Aztán a flop után meg már nem lehetett volna kiszedni a kezéből, olyan jó keze lett.
                            Nyert a jobb lap!
                            Én ilyenkor csak annyit szoktam mondani.

Comment

breakin'news eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              igaz, ami igaz én még nem láttam élőben póker vs póker bad beat-et.

Büszke lehet rá a haver!

: -)

Egyébként: teljes bankrollt csak royalra! (láttál már közelről?) esetleg str fl-re, de csak ha a te lapjaid közül legalább egy a fölső végén van, vagy a közepén, de akkor úgy, hogy fölötte már csak legföljebb két lap legyen a boardon a river után (turn után 1 , flop után 0).

Nekem már volt ütött str fl-öm, és már ütöttem AK-s fölsst str flössel...
                              Kíváncsi vagyok hogy dobnád el a str.flusht 8-Q-ig mikor a potban 145$ van
                              én sem dobtam és 62$-om ba kerult mert elvert a Royal! No de mekkora annak az esélye h az ellenfélnél KA van ugyan abbol a színbol??? nálunk meg ´´csak´´ 89
                              Tíz percig bámultam a monitort mikor kiírta ZSETON VASARLASA
                              Azota nem játszok CG-et Ennek már fél éve lassan

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.