PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

flöss...

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• flöss...

Az én pechem folyamatosan a flössök hozzák. Amennyiben találkozol velem egy asztalnál és kapsz 2 ugyanolyan szinu kártyát nyugodtan gyere ellenem játszani, mert be fog jonni a flöss
    Na ez igy kicsit tulzás
    Viszont az utóbbi 2 hétben tényleg nagyon sokszor megtréfált a flöss és sok nyereménytol estem el miatta. A versenyeim kiesésének az oka min. 70%-ban ez volt.
    Jól mutassa a balszerencsém egy tegnapi 4 max shootout verseny.

3-an voltunk még az asztalnál.. Egyik játékos preflop foldolt..
    Elottem kb 3000 zseton volt, kulonbözö színu K J kezemmel emeltem 2,5BB-t... (25/50)
    A 3. játékos megadott kb 1800 zsetonnal. /ö volt hátsó pozícioban/

Flop: K 8 4. Szivárvány floppot kaptunk /nem volt ugyanolyan színu 2 lap a boardon/
    - ráhivtam 180-at (magam éreztem esélyesnek és nem akartam elriasztani az ellenfelem)
    - megadott

Turn: letjött egy 5-ös.. viszont ebbol a szinbol már volt 1 a board-on
    - rá hivtam még 320-at, hogy védjem a lapjaim.. De mondjuk a TOP párral értéket is hivhattam akár, a J se egy utolsó kiséro lap.
    - megadott

River: megjott a 3. ugyanolyan színu lap az asztalra, a 9-es.
    - még egy 480-as hivás tolem, folytattam az eddigi stratégiám...
    - rám emelt kb 800-ig (nem értem miért nem tolta rám az egészet)

Gondolkozás után megint rá kellett jönnöm, hogy valószinuleg beleszaladtam a következö peches flöss partymba. A chaten megirtam neki még mielött cselekedtem volna, hogy tudom, hogy flöss van nála.. Ennek ellenére kisebb gondolkozás és számolgatás után meg is adtam neki amit akart

Mutatásnál Q 10 egyszinu lapot produkált és meg is volt neki a flösse, amivel tisztában voltam már elötte. Még az is érdekes, hogy a flop megadás teljesen a semmire alapult.

Viszont ha belegondolunk jogos volt a megadásom is. Elég sok zsetont beleáldoztam már a potba, hogy csak úgy eldobjak egy top párt J kisérovel és az is mellettem szól, hogy az all in-nal megint nem mentem volna sokra, mivel azt a 200-300 zsetonját ami elotte volt ugyis megadta volna még ha magas lapja is lett volna
    Pár körig még gondolkoztam és elemezgettem a dolgot, hogy mit ronthattam el, de ilyen a póker, vannak olyan szituációk is amiket nem várunk. Remélem legközelebb majd forditva sul el a dolog

A maradék zsetonból aztán a további körökben megint szép stacket csináltam és a végére én jutottam tovább az asztaltól. Szóval ezt a bad beat-et ki tudtam javitani a játék további szakaszában szerencsére

Teljesen jól csináltad, reméljük legközelebb fordul.

Comment

Azért arra még kíváncsi lennék, hogy utánna te, s ő jutott-e tovább, vagy a nevető harmadik?

Sokszor még egy vesztes leosztás is lehet jó

Comment

őszintén szólva ez a pca freeroll nem tartozik a stars legzseniálisabb húzásai közé!! a 15-18k fős indulómezőnyben aligha érsz a top 10be degenerált mákolások nélkül ez pedig nem póker hanem lottó

Comment

"ha tanulunk nyerünk"

Comment

ha nyerünk is tanulunk

Comment

Egy másik színű flössre...

Comment

Az a javaslatom hogy te is hajts a flössre..

Comment

az nem flöss,hanem flass (Korda György)

Comment

Korda György egy nyelvész?

Comment

az

Comment

breakin'news eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Korda György egy nyelvész?
                        Ezjó

Comment

hihi

Comment

Folyamatban...
                          X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.