PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A TILT kezelése

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• A TILT kezelése

Szeretném tudni, hogy ti hogyan kezelitek ha tiltre kerültök? Kinek milyen módszer jön be?
    Mész egyett sétálni?
    Rá se nézel a pokerre hetekig?
    Veszel egy új egeret, mert a régit szétverted az asztalon?
    ízesen káromkodsz órákig?

Mielőtt elbuknánk az összes bankrollunkat...

beriberi69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném tudni, hogy ti hogyan kezelitek ha tiltre kerültök? Kinek milyen módszer jön be?
    Mész egyett sétálni?
    Rá se nézel a pokerre hetekig?
    Veszel egy új egeret, mert a régit szétverted az asztalon?
    ízesen káromkodsz órákig?

Mielőtt elbuknánk az összes bankrollunkat...
    Peti, próbáld ki ugyanezeket, csak fordított sorrendben. Káromkodsz egy sort, aztán szétvered az asztalon az egeret, aztán rá se nézel a pókerre néhány percig, elmész egyet sétálni, közben beugrasz egy számítástechnikai üzletbe venni egy új egeret, (persze a legolcsóbbat) hogy tudd folytatni a játékot a friss levegő szívása után. Viccet félretéve, én olyankor kicsit agresszívebben szoktam játszani, de nem mindig jön be és utána újra befizetek a számlámra.

Comment

Szerintem abban az esetben, amikor érzed, hogy a tilt rossz irányba viszi a játékodat, jobb inkább pihenni egy kicsit, és tiszta fejjel visszatérni. A tiltkezelés egyébként a játékosok 99%-nál nagy gondot okoz, még a legjobbak is képesek egy-egy versenyüket vagy partijukat tilt miatt tönkrevágni.

Comment

Én személy szerint kiülök egy kis ideig! Régen hajlamos voltam tilt alatt bemenni minden rossz lappal mondván én is mákolok és persze nem ugy lett, és a rollom bánta!
        Nagyon fontos a tilt kezelése!

Comment

ricsipi21

nyugodtnak kell maradni, és kicsi idpre szünetelteni a játékot pihenni nálam csak ez vált be eddig!!

Comment

Egyetértek az előttem hozzá szoloval no ha nem mindig sikerül

Comment

Szerintem az eggyik legfontosabb az hogy felismerjük magunkban azt,hogy tilten vagyunk és ha ez megvan akkor a modszer mindenkinél más lehet ki kell tapasztalnunk hogy mi a számunkra a legcélravezetöbb én pld min öt percre otthagyom a gépet és gyümölcsöt eszek,felhivom a barátomat szoval megprobálom magam visszazökkenteni a jó kerékvágásba ebből az állapotból kikerülni ami természetesen nem mindig sikerül de 50 százalékos az eredmény nálam

Comment

régen én is soksszor kerültem tiltre..olynakor vagy 2 hétig nem játsdzotta,de most már egyre jobban kezelem ezeket és ritkén kerülük tiltre...ha nem jön össze olyankor fújok egyet és ugyanúgy folytatom .

Comment

Sziasztok!
                  Szerintem az a baj, én legalább is későn veszem észre, hogy tilten vagyok. Nálam nem jön be ha akkor agraszív vagyok. Igyekszem tudatosítani magamban, hogy nem lehet minden versenyt, partit megnyerni, ez segít nehezebben kerülök tiltre,ha mégis akkor igyekszek az oktató videókra gondolni, ott lehet tanulni a pozitív gondolkodást.

Comment

keson veszem eszre hogy tilten vagyok es utana lealok de mart keso

Comment

Hosszú folyamat

Szia!

A tilt kezelése egy nagyon hosszú folyamat. Sok tiltet kell átélned ahhoz, hogy kialakítsd magadnak azt megfelelő megkűzdési technikákat ahhoz, hogy rosszabb esetben nem bukd el a bankrollodat teljesen.
                      Sajnos nem tudok neked kézenfekvő megoldással szolgálni, csak azt tudom mondani, hogy idővel fejlődni fogsz a tilt kezelésében. Nekem az használ, ha lefekszem aludni. És másnap felkelek. De valahogy el kell jutnom az ágyig. Ha még nem vagyok elég erős, hogy kilőjjem a gépet, vagy nem vagyok álmos, akkor pótcselekvésekhez folyamodom. Elmegyek lezuhanyzok, eszem mindenféle szemetet, pakolászok stb...De még ez sem biztosítja azt, hogy ágyba kerüljek! Én azon dolgozom, hogy képes legyek addig eljutni, hogy lepihenjek. A megoldásom megvan, csak az ahhoz vezető út még nincs meg teljesen.
                      Tanácsom az, hogy figyeld magad, mikortól érzed azt, hogy már nem vagy tilten, és hogy mi váltotta ki belőled, a "megnyugvást". És akkor lassan ugyan, da haladni fogsz.

Comment

GJU

KB 15 EGÉR ÉS EGY LAPTOP a sok csicska miatt azota 15 dollár alatt nem ülök le felesleges sok szerencsétlennel csak felhuzom magam

Comment

Milyen TILT?
                          Az hogy halálra szp népet az RNG az TILT?

Comment

76zsuzska

bea0077 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            keson veszem eszre hogy tilten vagyok es utana lealok de mart keso
                            hát sajnos ez sok mindenkinél igy van és szerintem is az a leg tanácsosabb ha egy kis ideig az ember rá se néz a pokerra bár ez is nagyon nehéz!!

Comment

tilt

Egy kis pihenés 1 2 ora asztán ujra próba.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.