PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

nehéz

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• nehéz

nem megy a verseny olyan lapokkal bukok hogy az hihetetlen

Szia sajnos ez velem is igy szokott lenni flop sor egy párhoz le dobja a fullt az ilyen az kicsit boszantó.

Comment

Egy verseny alatt vannak ilyen időszakok, csak nyugi ilyenkor ,hoszú távon úgy is kamatoznak majd a jó lapok!

Comment

ricsipi21

így van!! Nyugodtnak kell maradni és az kifizetődik majd!!!

Comment

én multkor beültem egy 1,35 versenyre higgadt voltam és mikor beültem 3000 dolcsival már a vak 200/400 volt akkor még 3000-en voltak kb bent én 380. ként estem ki KK-al de így is visszanyertem a beülőmet sőőőőt ez egy knockout-os verseny volt szóval még többet is!!!! nem keresedtem el! csak azért mert már nincs egy vasam se ((

Comment

ugyanaz a knockout 1,35 verseny.. (mai nap)
            10BB hijack preflop all in mentem
            - nálam A J egyszinu
            - kaptam egy megadást A 10 -el
            remélem nem kell részleteznem, hogy ki nyerte a leosztást -.-"

Comment

Én 1,5 es fifty SnGket játszom kb 2 hete tart, hogy ha all in megyek 95%ban bukok pedig A,10s-nél nincs rosszabb lapom. Van ilyen sorozat, szerintem nem szabad elkeseredni. Egy biztos, hogy a rossz lapjárás miatt nem szabad feladni a játékstílust, ha olyan a lap játszani kell, különben mind az amit tanultál elveszik és rossz szokásokat veszel fel. Szerintem ilyenkor a matematikába kell kapaszkodni és remélni hogy igaz hogy hosszútávon nyereséges az A,K.

Comment

Folyamatban...
              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.