PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mindig leesik Riverre valami!

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Mindig leesik Riverre valami!

Sajnos rengeteg olyan szituáció volt a póker életem során,amikor Riveren elver egy jobb lap.Sajnos, 10 ből 8x.Pedig szerintem jól játszom meg a lapjaimat,hívok végig elég nagyokat de adják. Szimplán szerencsétlen vagyok vagy ilyen ez az online poker?

Gondolom azért ez élőben is előfordul, nem?

Comment

Hát igen, ezért szerencse egy kis részben a póker
      De veled is sokszor megtörténik gondolom hogy pont a riveren meglesz a drilled,a sorod,vagy esetleg egy full house-d, vagy bármi más.
      Ez még élőben is előfordul,ami online előfordul,az az életben is előfordul

Comment

Javaslom, hogy egy programmal nézd végig a buktás rivereket, hogy valójában hány % esélye volt az ellennek vagy ha többen beszáltak, az ellenfeleknek összesen? Sokszor úgy érzed, hogy te vagy a nyerő, de ha pl 3-4-en vagytok akkor bár egyenként mindegyiknél jobb esélyed van, de összességében már 50% alatt van a te győzelmi esélyed.

Comment

ricsipi21

ezért ha nem vagyunk turnön még 100%-osak akk nem kell elhinni h az már a mi kasszánk!! Rengetegszer buktam már én is Riveren!

Comment

"Szimplán szerencsétlen vagyok vagy ilyen ez az online poker?"

Véleményem szerint nem csak az online póker ilyen, hanem az élő póker is. Előfordul mindkettőnél ,hogy a riveren megverik lapjainkat, de ez benne van . Sokak (beleértve magamat is) túl értékeljük a lapjainkat és nem vagyunk hajlandóak megválni tőlük! Természetesen minden leosztás más és ezért érdemes a vesztes party-kat visszanézni, mert azokból sokat tanulhatunk.

Comment

Ez a póker.
              A pókerben minden előfordulhat. : )

Comment

Ja főleg freerollon.2 8 ,,2 7 mindent adnak.

Comment

ricsipi21

Igen elő fordul élő pokerben is, de ott azért másabb a dolog szerintem! Élőben látod a másikat a testbeszédét stb...de persze ettől még ott is lejöhet egy lap ami megöl a végén

Comment

Tény és való hogy élöben és online is sokszor nyer a river van amikor én nyerek a riverel

Comment

Dikisohigh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sajnos rengeteg olyan szituáció volt a póker életem során,amikor Riveren elver egy jobb lap.Sajnos, 10 ből 8x.Pedig szerintem jól játszom meg a lapjaimat,hívok végig elég nagyokat de adják. Szimplán szerencsétlen vagyok vagy ilyen ez az online poker?
                      Gondolom azt akartad írni, hogy lejavul, mert ha az ellenfeled lapja jobb, mint a tied, akkor az természetes hogy ő nyer, hiszen ez a szabály

"10-ből 8-szor" légből kapott arány semmi alapja nincs. Még ha egy grafikont posztoltál volna, ami negatív irányba lejt, az se az online pókert jellemezné. Az ilyen negatív, bad beat-es dolgokat jobban megjegyzi az ember, mint amikor ő javulja le a másikat. Ezért kell fejlődni és nem csak egyféleképpen játszani.

Comment

És ahogy irtad , végig emelsz nagyokat, sajnos a tudatlanjainak nem tudsz eakkorát emelni , hogy eldobja!
                        A poker ilyen, számtalanszor buktam már én is riveren, de volt hogy én javultam.A két véglet!http://www.intellipoker.hu/forum/ima...asses-cool.png

Comment

19nita74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          És ahogy irtad , végig emelsz nagyokat, sajnos a tudatlanjainak nem tudsz eakkorát emelni , hogy eldobja!
                          A poker ilyen, számtalanszor buktam már én is riveren, de volt hogy én javultam.A két véglet!http://www.intellipoker.hu/forum/ima...asses-cool.png
                          Ha jó lapod van (mondjuk jobb mint az ellenfelednek), nem azért hívsz/emelsz hogy eldobja az ellenfeled, hanem hogy kifizessen.

Comment

Nagyon furcsa kezek szoktak lenni az tény...

Comment

ez egy kicsit fájt a végére egy laza split helyett jön a river
                              http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...280_C1436E8A6F

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.