PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kérdezz Csaba333-tól!

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Kérdezz Csaba333-tól!

Ebbe a topikba várjuk kérdéseiteket, amelyeket új oktatónknak, Szász "csaba333" Csabának szeretnétek feltenni. Csabi itt a fórumban fog válaszolni kérdéseitekre, üzeneteitekre!

még egy darabig figyelmen követtem az 1,10 -es versenyed csaba. Addig láttam, amig kb. 40-en voltatok és 800 000 zseton körül voltál. Sikerult megnyerni a versenyt?
    Mi a titka, hogy ilyen kevés idő alatt ilyen sok zsetont szereztél?
    Preflop all in-okról mi a vélyeményed? Monjuk egy normál 40-50 BB mélyen milyen indulólap kell, hogy all in menyj preflop?
    Az edzés óta figyelgetlek itt-ott, hogy hogy állsz a versenyeket. Nem értem hogy birsz több asztalon is ilyen jó eredményeket elérni!!
    6+ asztalnál mondjuk már nem is nagyon tudod a játékosokat annyira kielemezni és a döntéseid szerintem sok esetben a megérzésekre és a tapasztalatodra alapozod. Sajnálom, hogy nem birtam részt venni az edzésen csak nézőként már, ott is szivesen kérdeztem volna pár kérdést
    PLO-ban most lettem 770 játékosból 2. egy 1,10 buy in versenyen, de a NLH versenyeken nem járok ilyen sikerrel. Ezt a játékom szeretném nagy mértékben fejleszteni az a mostani célom. Remélem az intellipoker ebben segit majd valamennyire..

Comment

Sziasztok!

Én Csabától azt kérdezném, hogy mióta játszól és jelenleg milyen szinten vagy? Illetve egy kezdő pókeresnek aki elsősorban MTT-ket játszik milyen versenyeket ajánlanál. Mostanában rászoktam erre a 15-30 perces 1.10$-os beülős versenyekre, több-kevesebb sikerrel, de Bankrollt még ne sikerült igazán építeni belölle, sajnos! Köszi a választ előre is!

Comment

Szia csaba 33!
        Mit csináltam rosszul?
        PokerStars leosztás #92192998048: Verseny #672010325, 1.35 $+0.15 $ USD holdem no limit -. szint I (15/30) - 2013/01/11 23:21:47 CET [2013/01/11 17:21:47 ET]
        Asztal '672010325 1' 10-max #1. helyen van az osztókorong
        1 szék: adacx (1500 zseton)
        2 szék: Atrotilas (1500 zseton)
        3 szék: max.m.7deiL (1500 zseton)
        4 szék: pepster2 (1500 zseton)
        5 szék: Stier1973 (1500 zseton)
        6 szék: Patent9876 (1500 zseton)
        7 szék: Digolaci (1500 zseton)
        8 szék: RAGABASHHH (1500 zseton)
        9 szék: sdobryy (1500 zseton)
        10 szék: evgeniya461 (1500 zseton)
        Atrotilas: berakja a kisvakot 15
        max.m.7deiL: berakja a nagyvakot 30
        *** ZÁRT KÁRTYÁK ***
        Kapott Digolaci [Qd Ad]
        pepster2: dob
        Stier1973: dob
        Patent9876: dob
        Digolaci: emelennyit: 90 eddig: 120
        RAGABASHHH: dob
        sdobryy: dob
        evgeniya461: dob
        evgeniya461 kiült
        adacx: megad 120
        Atrotilas: dob
        max.m.7deiL: dob
        *** FLOP *** [2c Js Ac]
        Digolaci: nyit 210
        adacx: emelennyit: 1170 eddig: 1380 és allin van
        Digolaci: megad 1170 és allin van
        *** TURN *** [2c Js Ac] [Th]
        *** RIVER *** [2c Js Ac Th] [9d]
        *** MUTATÁS ***
        Digolaci: mutat [Qd Ad] (ász pár)
        adacx: mutat [9s Jc] (bubi és kilences két pár)
        adacx nyereménye 3045 a potból
        Digolaci a(z) 10. helyen zárta a versenyt
        *** ÖSSZEGZÉS ***
        Teljes pot 3045 | jutalék 0
        Asztal [2c Js Ac Th 9d]
        1 szék: adacx (osztó) keze [9s Jc] és nyert, (3045) lapja: bubi és kilences két pár
        2 szék: Atrotilas (kisvak) dobta ez előtt: flop
        3 szék: max.m.7deiL (nagyvak) dobta ez előtt: flop
        4 szék: pepster2 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
        5 szék: Stier1973 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
        6 szék: Patent9876 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
        7 szék: Digolaci keze [Qd Ad] és veszített, lapja: ász pár
        8 szék: RAGABASHHH dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
        9 szék: sdobryy dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)
        10 szék: evgeniya461 dobta ez előtt: flop (nem rakott be tétet)

A válaszod előre is köszönöm

Comment

valaszok

tmaster44-nek: Szia! Végül 3. lettem abban a versenyben. Igazából nagyon jól futottam a versenyen, nyertem az all ineket, meg gyenge volt asztal nagyon, blöffök is sikerültek, így lett nagy stackem.
          Preflop allinekről: 20bb alatt van all in vagy fold döntésed, akkor sem minden esetben. Minden a poziciótól függ. pl: 20bb buttonon JT allin, de UTGn meg AJ is fold.
          Ha hasznász valamilyen tarcker porgarmot (holdem manager, pokertracker) akkor rengeteg info áll a rendelkezésedre az ellenfelekről, nagyon gyorsan tudsz alkalalmazkodni, akár 20 asztalon is.
          Sok sikert, várunk a következő edzésen!

Comment

Zoliee-nek

Szia Zoliee! 3 éve játszom majndem napi rendszereséggel. Nehéz megmondani, hogy milyen szinten vagyok, persze vannak nálam sokkal jobb játékosok is, de úgy gondolom, hogy mindenképpen hasznos infoval tudom ellátni a kezdő játékosokat.
            Az 1 dolláros versenyek nagyon jók gyakorolni, persze nehéz igazán nagy összeget, bankroll épitéshez, nyerni. Mondjuk, veszíteni se lehet sokat
            Pokerstarson tudom ajánlani az összes 10 dollár alatti versenyeket, ha van lehetőseget pár száz dollárt beutalni, azokon lehet szépen építkezni.

Comment

to Digolaci

Szia Laci!
              Nem emelnék 4 BB-t, kivéve ha van speciális infom, hogy valamelyik vak nagyon sokat callol. 2.5 BBt vagy 3BBt emelnék minden esetben preflop. Floppon pedig lehet 1/2 vagy 2/3 potot cbetelni, ahogy te is csináltad, persze utána be kell tenni, ott nem tehettél semmit.
              Good luck a továbbiakban!

Comment

Helló Csabi!
                Én azt szeretném kérdezni hogy eddig milyen eredményeket értél el?

Comment

Ez a kép nagyon komoly

csaba333 és a Sunday Million:
                  http://www.pokerstars.tv/poker-video...-4th-2010.html

Az én kérdésem: mi lennél, ha nem póker játékos?

Comment

to 11Fecó

Szia Fecó!
                    A nagyobb eredményeim: sunday million 5. hely, IPT main event 7. hely, big 55 dollar 2. hely, 20 rebuy 1 addont azt hiszem többször is megnyertem és még több közepes, kisebb tornagyőzelem.

Comment

to JrMontana08

Köszönöm a kérdést JrMontana08!

Nemrég diplomáztam pénzügy és számlavitelből, megpróbálnék a szakmámban elhelyezkedni

Comment

Csaba: Mennyire érdemes esetleg a játékstílust változtatni 1-1 asztalnál (átültetések nélkül nyilván) egy verseny különböz szakaszaiban? (Ami mondjuk nem a verseny legeleje, mikor feszülünk mikrolimiten vagy akár freerollon és nem is a végjáték, amikor már azért a jobbak maradtak bent, hanem köztes időszak, mikor minden asztalon játszik már 4-5 jobbnak tűnő játékos.) Tegyük fel, hogy nem vagyunk push-fold helyzetben sem természetesen, de nem is emelkedik ki a stackünk. Alapesetben ugye ha beszállok az esetek zömében emelek (ha max limpelés volt), de néha úgy érzem, hogy még AA, KK, QQ-val is inkább csak limpelek vagy min.raiselek, csak hogy ne ismerhessenek meg ők se és az esetleges HM manager se. Vagy ezeken a mikro téteken érdemesebb inkább végig a feszes-agresszív ezekben a szakaszokban?

Comment

to crasslorg

Köszönöm a kérdést crasslorg!

Kis téten nem érdemes trükközni a nagy lapokkal (QQ - AA), mert ha limpelsz, csak az lesz a következménye, hogy még 3an mögéd limpelnek és jönnek a vakok is, így floppon meg szart se ér majd a lapod.. Mondjuk én eleve soha nem limpelnék monsterrel, kívéve, ha valami nagyon erős readem van valakiről, hogy az mindig raiseli a limpeket.
                          Sokan mondják, hogy ne játsszunk kizsákmányolható játékot, változtassuk a stratégiankat. Nos ez lehet, hogy igaz a nagy téteken az erős ellenfelek ellen, de gyenge asztalokon semmiképp. Ha az ellenfél úgysem tudja kihasznáni azt, hogy pl. mi mindig cbetelunk, akkor folytassuk nyugodtan. Kis téten az a jellemző, hogy az emberek a saját lapjukkal vannak elfoglalva, és fogalmuk sincs, hogy te miket hogy játszol. Szóval érdemes mindig a legnagyobb EV játékoz alkalmazni.
                          Kis téten is előfordul, hogy nagyon feszesek az ellenfelek, akkor érdemes kilazulni és sokat lopni. Mindig alkalamazkondi kell az ellenfelekhez, ebben a Holdem Manager sokat segíthet. Ha nagyon lazák, és folyton callolnak preflop, ami nagyon jellemzo kis teteken, akkor erdemes befeszulni es eros lapokkal kemenyen raiselni.

Remélem, hogy segítettem! GL

Comment

Köszönöm válaszodat és gratulálok amit eddig elértél!További sok sikert!!

Comment

Szia Csaba.

Az élő edzésen emítetted hogy itt kérjük és megadod a HM ben kijelezendő statisztikákat amiket te is használst, illetve javasolsz MTT-re.

Válaszod előre is köszönöm.

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.