PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üdv mindenkinek! :)

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Üdv mindenkinek! :)

Csináltam egy új klubbot az előzőt bezárattam és meghívok mindenkit aki tényleg szeretne versenyeken részt venni mert az előző klubbomba senki se akart játszani csak 2 ember.

A klub azonosító száma: 708849
    Meghívókód: royal5717

Reméljük beindul a klubbod!

Comment

Köszönöm! Én is remélem.

Comment

Holnap 17:00-kor kezdődik a klubba egy Freeroll az első hely kap 11 centet, várok mindenkit és sok szerencsét!

Comment

2013.01.05 20:00CET
          NL Omaha 2$ Freeroll
          Klub azonosító szám: 708849
          Meghívó kód: royal5717
          Sok szerencsét!

Comment

Sikerült embereket toborozni a klubbodba?

Comment

Igen sikerült pár embert.

Comment

Szuper!

Comment

Szia!

Elküldtem a jelentkezésem. Kíváncsi vagyok hányan vagytok, és milyen típusú játékokat szervezel.
                  Láttam volt omaha.
                  Jó lenne, ha lenne egy olyan klub, ahol lehetne stud és razz is, a holdem és az omaha mellett a palettán.

Comment

Nekem nincs klubbom, így lehet butaságokat kérdezek, de ha meghírdetsz egy versenyt, amin mondjuk van 2 dollár össznyeremény és a verseny freeroll, akkor azt Te finanszírozod??
                    Illetve, ha mondjuk 10 dollár az össznyeremény és 1 dolcsi a jelentkezés, és csak öten jelentkeznek, akkor a különbözetet te fizeted? És ha huszan jelentkeznek, akkor meg nem kerül egy fillérbe se? Hogy is van ez?

Comment

Szia!
                      Ez úgy műkszik, hogy játékpénz a nevezési díj és aki nyer annak én küldöm a nyereményét.
                      és én szabom meg hogy ki mennyit kap de persze ez a verseny lobby-jában ki is lesz mindig írva ja és együt megbeszéljük hogy milyen versenyek legyenek szólj bátran.

Comment

Szia!

Látom nem tudtál ma aludni
                        Köszönöm, hogy elfogadtad a jelentkezésemet. Sajna döbbenten láttam, hogy nincsenek versenyek, illetve készpénzes asztalok......még.
                        Már régóta játszom a gondolattal, hogy csináljak egy saját klubbot, mert sok jó ötletem lenne, de előtte kipróbálnék egyet, jelen esetben a Tiedet.
                        Nekem az a legnagyobb gondom, hogy hogyan tudnék megfelelő számú tagot toborozni.
                        Mikor lesznek játékok?

Comment

Igen nem nagyon de te se
                          Szerintem pár nap múlva megint be indulnak a versenyek meg az asztalok is.
                          Értem oké és neked milyen ötleteid lennének?

Comment

Rengeteg ötletem közül pár.....Szerintem kellene egy konkrét időpontot kinézni, mondjuk pl.este 7órát, ekkor kezdődne egy olyan rendszeres versenysorozat (bajnokág), ami minden nap ugyanabban az időpontban kezdődne, ez lehet egyszerre több verseny is, holdem és omaha.
                            És lehetne pár készpénzes asztal is különböző játékokkal, tétekkel, beülőkkel.
                            Utoljára módosítva Mr.Krumpli által; 2013-01-05, 13:44.

Comment

szia! regelek a klubbodba! szivesen játszom,hogy a pókertudásom javítsam.Remélem müködik még a klub.sok sikert üdv!

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.