PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Full Tilt Poker

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Full Tilt Poker

Miért kellett összevonni?Tudom,hogy már egy a tulaj,de miért?

Szia! A két terem nem lett összevonva

Comment

Nagyon jo mind 2 terem!! Köszi!!!

Comment

Amilyen érdeklődéssel vártam a visszatérést, mostanságra már szinte be se lépek a kliensbe

Comment

Miért nem ?

Comment

Szerintem még mindig jó egy pókerterem, de remélem még a Face the Pro is visszafog térni, nagyon jó egy póker sorozat volt ,főleg azoknak akik benne szerepeltek.

Comment

Szerintem is jó a Full Tilt, de a PokerStars verhetetlen.
              Nem tudok elképzelni jobb és kezelhetöbb programot.
              És korrekt a pénzküldés a két oldal között.

Comment

Sziaszot.
                Nekem jo par evig a Full Tillt volt a kedvenc termem de a vegere megutaltam mert nagyon sok bad beat van ott altalaba a rosszabb kez nyer minndennel all in es sok az olyan ember aki beregel 1-2 dollaros versenyre es minden hand all in.. teljesen szetesett sztem a terem a Black Friday utan... A pokerstars az tenyleg verhetetlen sztem is )

Comment

a Full Tilt poker anno rnegeteg bosszantó pillanatot hozott főleg a sok bad beat miatt de abszolút jól kezelhető terem De szeriuntem a Stars az ami az úgymond legjobb

Comment

Szerintem a pokerstars jobb min a ful tillt,sokkal nagyobb a választék a versenyek között!

Comment

Azt hittem hogy az osszevonás után lesz valami változás a full tillt-nál ,de semmi minden a régi.

Comment

ricsipi21

A pokerstars az szerintem sokkal jobb!! Nem tudom mi lehet a célja a starsnak h felvásárolta a tiltet!?

Comment

Sziasztok!

ercsa3 véleményéhez tudok én is csatlakozni. Nagyon sokat vártam a Tilt újra kezdésekor, de sajnos mára kiábrándultam belőle. Biztos vagyok benne ,hogy a leosztások random jellegűek, de mégis olyan sűrűn vannak hihetetlen leosztások, hogy azt hinné az ember ,olyan mintha csak a félkarú rabló karját húzná meg a játékos amikor beszáll egyy party-ba.

Comment

Sziasztok szerintem meg a Fulltilt meg csak gyemek cipében jár ezt ugy értem hogy átvette a ps de még nem a végkifelet lesz még sok meglepetés

Comment

Sziasztok!
                              Csatlakoznék Digolaci véleményéhez + még annyi hogy csupa őrült all in mániás

Comment

Folyamatban...
                              X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.