PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Leosztás felvétele.

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Leosztás felvétele.

Sziasztok valaki tudna nekem abba segíteni, hogy hogy tudom elmenteni a leosztásaimat videó formájába?

Szia! Hogy érted, hogy videó formájában? Szeretnéd vizuálisan is megörökíteni a leosztásokat? A Pokerstars BOOM lejátszója szerintem megfelelő lesz számodra. Erre a linkre kattintva olvashatsz róla bővebben!

Comment

Van esetleg a Holdem Manager nevű program, igaz az nem videóba menti le, hanem a handeket egymás után le tudod játszani utólag.
      A My Screen Recorder Pro alkalmas képernyő mozgóképként való mentése.

Comment

Üdv,

Ha Videót akarsz késziteni a leosztásokról akkor én Frapsot ajánlom, ezzel lehet legkönnyebben a Win. asztalon történt eseményeket rögziteni!

Comment

A screencast-o-matic is nagyon remek program, én csak ezt használom!

Comment

Camtasia

Comment

kérdés

Helló, a Holdem Manager az honnan szerezhető be, és mibe kerül ? Szeretnék én is kezet elemeztetni és már máshol is hallottam erről de nem igazán tudom még mi ez..

Comment

http://www.holdemmanager.com/ (download trial gombra kattints)

Innen tudod leszedni a 30 napos próbaverziót. A teljes verzió 100$, vagy ha akarod választhatod az alacsony tétes verziót is, az 60$. Lényegében ingyen is meg lehet szerezni de az kicsit macerásabb. A menüben válaszd a "get it free" pontot és ott el tudod olvasni hogyan juthatsz hozzá.

Comment

Gugli + keresés és az első oldal az lesz. 80-100$ körül van.

Comment

Folyamatban...
                  X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.