PokerStars honlap
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kérdés

Collapse
Ez egy lezárt téma.
X
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• kérdés

halley's pl omaha hi + h/lo szabályok? melyik a magasabb kéz, mi-mit üt stb. meg lepődtem egyes leosztásokon.. allin , amit abból sem tudtam meg hogy miért nem én vittem flöshel a leosztást!
    amiket találtam mind csak maszlag... előre is köszönöm!

DaveIfrim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    halley's pl omaha hi + h/lo szabályok? melyik a magasabb kéz, mi-mit üt stb. meg lepődtem egyes leosztásokon.. allin , amit abból sem tudtam meg hogy miért nem én vittem flöshel a leosztást!
    amiket találtam mind csak maszlag... előre is köszönöm!
    Üdv.
    Mivel eddig nem kaptál választ a kérdésedre gondoltam írok pár mondatot.
    Szabályokat, kezek erősségét megtalálod itt: Kliensedben a Súgó - Játékok(net) - Omaha hi/lo , vagy http://www.pokerstars.hu/poker/games/omaha/high-low/ - re kattintva.

Nem a legegyszerűbb játékot választotad, hisz talán ebben van a legnagyobb szerencsefaktor. Egyes kezeknél folyamatosan változik a kéz erőssége mind a flop, turn, vagy a river után is. Nem mondható, hogy bármelyik kéz, amit kapsz azonnal all in szituáció, s egy gyengébnek tűnő kéz is elviheti. Ami viszint nagyon nagy előnye, hogy két szintű lapra is játszhatsz. Mehetsz az erős, magas lapokra, vagy akár az alacsony lapokra , s természetesen mindkattőre is. Bármelyik szituban hívhatsz, s akár el is dobathatod ellenfeled lapjait. Magam részéről nagyon szeretem, s sokat játszom kistétes asztaloknál.

Sokat lehetne róla írni, hisz a szituációk nagyon fontosak. Jó játékot.

Comment

Szoktál hi-lot játszani Rotyapapa?

Comment

Igen szoktam játszani. Általában mikro téten, de versenyeken is inkább azt részesítem előnybe a holdem után. Élvezetesebbnek is tartom, így most arra gyúrok majd. Miért?

Comment

Van pár hasznos Omaha Hi/Lo videó az oldalunkon!

Comment

Sziasztok azt szeretném megkérdezni most hogy visszajött a Full Tilt Poker lesznek majd majd olyan jo jelszavas versenyek mint anno???

Comment

A Full Tilt Poker versenyeivel kapcsolatosan nincs információnk, hiszen ez a PokerStars pókersulija

Comment

Az intellipokernek nincs Home-games klubbja?? Belépnék szivesen.

Comment

Szia, a 3000 FPP-s freerollt, az Intellipoker Home Games klujában fogjuk lebonyolítani, ez azonban egyelőre csak ideiglenes, ide jelszóval lehet majd regisztrálni minden játékosnak, aki legalább 5 fórumpostot ír.

Comment

Szia sheld0r! Mikor kapom meg a meghívást és a kódot? Ez az 5. bejegyzésem
                    Köszi.

Comment

Szia, emailben értesítünk mindenkit!

Comment

Folyamatban...
                      X

X Sütiinformáció

Sütiket helyeztünk el a számítógépeden, hogy javítsuk a felhasználói élményedet weboldalunkon. Bármikor megváltoztathatod a sütibeállításaidat. Ha nem változtatsz rajtuk, azt beleegyezésnek értelmezzük a továbbiakra vonatkozóan.